Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T21:16:07+01:00
W poniższej pracy podejmę trud odpowiedzi na pytanie czy taniec powinien być przedmiotem szkolnej edukacji. Otóż uważam, że problem jest dość skomplikowany a zatem przedstawię argumenty i kontrargumenty.
Po pierwsze uważam, że taniec mógłby być przedmiotem szkolnej edukacji, ponieważ każdy uczeń miałby okazje podciągnąć się, a niektórzy nawet mogliby się nauczyć tańczyć.
Po drugie uważam, że taniec nie powinien się znaleźć na liście szkolnych przedmiotów, bo zwracając na ilość naszych obowiązków szkolnych mielibyśmy mało czasu na przygotowanie się do zajęć z tańca i innych przedmiotów.
Po trzecie uważam, że taniec powinien być w szkołach, bo przez taniec moglibyśmy rozładować nadmiar energii, której nie rozładowujemy na przerwach tylko na lekcjach.
Po czwarte uważam, że zajęcia taneczne mógłby być w szkołach, bo jest to pożyteczne, bo w przyszłości mogłaby się przydać wiedza jak coś się tańczy.
Podsumowując zebrana powyżej argumentację ośmielam się stwierdzić, że taniec powinien być przedmiotem na liście szkolnej edukacji, bo taniec zabija nam nudę, rozwija w nas szacunek dla drugiej osoby i przede wszystkim rozwija nasze zdolności ruchowe.
44 2 44