Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-04T21:08:51+01:00
Jane Frey „Bez odwrotu” Opisuje ona niezwykłe kilka lat życia z pozoru „zwykłej nastolatki”. Lilly mieszka wraz z mamą w niewielkim mieszkanku. Jej mama jest pielęgniarką, lecz po pracy dorabia jako artystka.
Lilly w wieku czternastu lat postanawia odnaleźć swojego ojca. Pomagają jej w tym najlepsze przyjaciółki- Annalena i Victoria. Tato nigdy nie płacił alimentów na córkę, nie zależało mu na utrzymywaniu kontaktu z dzieckiem. Teraz, gdy dochodzi do spotkania po tylu latach, okazuje się, że biologiczny ojciec Lilly ma własną, szczęśliwą rodzinę- żonę i dwójkę małych dzieci. Lilly w determinacji odważa się ukraść ojcu drogi, profesjonalny aparat fotograficzny. Dzięki temu odkrywa swoją pasję. Uwielbia fotografować.
Pewnego jesiennego dnia, podczas fotografowania, bohaterka poznaje starszego chłopaka. Zakochują się w sobie. Jest to pierwsza miłość dla obojga. Wydawać by się mogło, że będzie piękna i niewinna... Sprawy się komplikują, gdy niespełna piętnastoletnia Lilly zachodzi w ciążę. Nie jest na to przygotowana. Sama jest jeszcze dzieckiem, więc czy da sobie radę? Czy będzie odpowiedzialną matką? Czy jej chłopak dojrzał do roli ojca? Jak tak młodzi ludzie zmierzą się z obowiązkami rodziców? Jak pogodzą wychowywanie dziecka ze szkołą? Problemy narastają... Każde rozwiązanie jest trudne...
3 2 3
  • Użytkownik Zadane
2009-12-04T21:11:45+01:00
W wieku 14 lat Lilli zachodzi w ciążę. Wszyscy chcą decydować o jej przyszłości. Wszyscy zdają się wiedzieć, co jest dla niej dobre. Jednak dziewczyna się waha.
Ciężarne nastolatki muszą przezwyciężyć wiele obaw i przyjąć na siebie ogromną odpowiedzialność. Jana Frey opowiada historię dziewczyny, która na przekór wszystkim trudnościom postanawia urodzić dziecko i musi stawić czoła wszystkim konsekwencjom tej najważniejszej w życiu decyzji.
1 5 1