Napisz list do redakcji gazety regionalnej, osiedlowej lub zajmującej się ekologią z prośbą o interwencję w sprawie zagrożonego miejsca (bagno). W swym liście nie zapomnij napisać:
-gdie znajduje się zagrożone miejsce
-co powoduje jego zagrożenie
-dlaczego uważasz że jest warte ochrony
-co według ciebie nalęzy zrobić by zapobiec zniszczeniu.
Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia jak to napiać ;((

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T22:15:52+01:00
Droga redakcjo!
Na pobliskiej polanie,na której znajduje się duże bagno,zauważyłem ostatnio coś bardzo niepokojącego.Otóż ostatnimi czasy wielu mieszkańców pobliskich wsi wyrzuca do niego odpady.Nikt nie reaguje.Pomocy!Uratujmy choć mały kawałek naszej już bardzo zanieczyszczonej planety.
Trzeba zareagować naprawdę szybko.Wszystko w naszych rękach.Proponuje, aby od czasu do czasu zaglądały tam władze miejskie.Jest to naprawdę ważne miejsce.Jest ono środowiskiem dla wielu zwierząt.Tak wiele słyszy się o ochronie przyrody.
Liczę,że zrozumiecie w jakim poważnym stanie znajduje się to miejce.Proszę o niezwłoczną pomoc i reakcje.Z góry dziękuje!
(podpis)
29 4 29
2009-12-04T22:20:05+01:00
Witam szanowną redakcje chciałbym powiedzieć że na ulicy kopernika w parku jest duże bagno. Myślę że ktoś powinien się tym zająć i zaopiekować. Bawi się tam dużo dzieci i są przypadki że dzieci nieraz już z resztą wpadło. Pozatym jest tam bardzo ładnie i przyjemnie dlatego uważam że jest to warte uwagi. Moim zdaniem trzeba ogrodzić ten niebezpieczny teren żeby zapobiec wypadków w parku w którym znajduje się to bagno.
44 3 44