Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-04T23:40:12+01:00
Dear, (imię osoby do której piszesz pocztówkę)!
I'm in Croatia now! Do you belive? I'm here on vacation! Yesterday, when I went here the Sun was shining and birds were singing. Here is different than in Poland. I was shopping and I was in local restaurant, too... I saw that here is other climat like in our country. I thonk that water in sea will be cold, but it wasn't! It was great! Today I'm going on the beach, too! What damage that you isn't here with me. See you soon!
Love, (twoje imię).

tłumaczenie:
Droga/drogi (wpisujesz imię osoby do której piszesz)!
Jestem w Chorwacji! Uwierzysz? Jestem tu na wakacjach! Wczoraj, kiedy przyjechałam tutaj, Słońce świeciło, ptaki śpiewały. Tu jest zupełnie inaczej niż w Polsce. Byłam na zakupach i byłam też w lokalnej (miejscowej) restauracji... Zauważyłam, że tu jest inny klimat niż w naszym kraju. Myślałam, że woda w morzu będzie zimna, ale taka nie była! Była świetna! Dzisiaj idę na plażę znowu! Jaka szkoda, że Cię tu nie ma ze mną. Do zobaczenia wkrótce!
Twoja, (twoje imię).
4 5 4
2009-12-05T00:24:09+01:00
Dear (Imie kogoś do kogo piszesz)
I am to Croatia now. I don't to belivie it! It's a fantastic place, sun is shining here all day long. I swam in the sea, and i played voleyball on the beach yesterday. I love it! I like the culture of this country very much, and people are here very nice. The hotel is wonderful, and food is splendid. I have many new friends. I'm coming back to Poland next week. I miss you, but we will see ourselves soon!
Yours (twoje imię)

tłumaczenie:
Drogi/a (imię)
Jestem właśnie w Chorwacji. Nie mogę w to uwierzyć! To fantastyczne miejsce, słońce świeci tutaj przez cały dzień. Wczoraj pływałam w morzu i grałam w siatkówkę na plaży. Kocham to! Podoba mi się kultura tego kraju, a ludzie są tu bardzo mili. Hotel jest wspaniały a jedzenie świetne. Mam wielu nowych przyjaciół (znajomych). Wracam do polski w przyszłym tygodniu. Tęsknie za tobą ale zobaczymy się niedługo.
Twoja (imię)


pozdrawiam i liczę że dasz naj ; )
4 4 4