Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-05T12:06:22+01:00
"Być bliżej ciebie chcę...."


"święta już tuż tuż...." - jak by to każdy z nas powiedział.
Już wkrótce po tak gorączkowych oczekiwaniach polskie rodziny zasiądą wspólnie przy wigilijnym stole. Jak wynika ze statystyk polskie społeczeństwo bardzo ceni sobie Święta Bożego Narodzenia, widać szczególnie w galeriach handlowych, przeróżnych butikach , sklepach, marketach gdzie Polacy gorączkowo kupują artykuły spożywcze i przemysłowe aby zrobić solidne zapasy na te właśnie święta żeby nikomu nic nie zabrakło.
Wiemy że tzw gorączka przed świąteczna zaczęła się już w listopadzie kiedy to w sklepach zaczęły się pojawiać pierwsze promocje i przeceny świąteczne. Z przeprowadzonych przez dziennikarzy naszej gazety badań dotyczących gorączki świątecznych zakupów wynika że panujący zarówno na całym świecie jak i w Polsce kryzys gospodarczy nie stanowi żadnej przeszkody zakupach świątecznych naszemu polskiemu społeczeństwu , wręcz przeciwnie społeczeństwo kupuje jeszcze więcej i drożej. Jest to dobra wiadomość dla sprzedawców którzy na kryzysie nie stracą ale zyskają.
Pamiętajmy jednak że Święta Bożego Narodzenia jakie kol wiek inne to nie tylko zakupy , robienie prezentów i wydawanie pieniędzy jest to też czas refleksji zastanowieniem się nad nowymi postanowieniami noworocznymi. Święta to czas pokoju, zgody , miłości i pojednania i nie powinniśmy z nich robić wielkiej zakupomani powinniśmy je przeżywać tak ja mówi o tym nasza polska tradycja. Pamiętajmy o tym.
XYZ