Pomóżcie!!
Viele Jugendliche haben probleme mit der Haut. Erstens solltest du einen Hautarzt konsultieren. Der verschreibt dir sicher ein Medikament, das du exakt nach seinen Anweisungen anwenden musst. Zweitens ist ein besuch in einem Kosmetiksalon ratsam. Deine Haut braucht sorgfältige Reingung. Aber Vorsicht! Manipuliere nich allein an den Pickeln herum, sonst bleiben an der Haut hässliche Spuren. Außerdem glaube ich nicht, dass die Hautprobleme die Ursache deiner Einsamkeit sind. öFFNE Dich anderen menschen und du wirst sicher Freunde finden.

Nein, das dürfen sie eigentlich nicht. Sie wollen aber bestimmt nicht die totale Kontrolle über deine Finanzen gewinnen. Vielleicht wollen sie nur, dass du mit deinem Taschengeld besser umgehst. überleg dir genau, wofür du dein Geld ausgibst.

Das Geldleihen ist immer ein Problem. Man sollte Freunden zwar in einer Notfallsituation helfen, es ist aber schlimm, wenn sie keine Grenzen kennen. Den meisten Menschen ist es auch peinlich, wenn sie ihr eigenes geld dann lange zeit nich zurückbekommen und mehrmals danach fragen müssen. nächstes Mal solltest du einfach nein sagen und du brauchst dich dafür nicht zu entschuldigen.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-05T13:39:06+01:00
Wielu młodych ludzi ma problemy ze skórą. Po pierwsze, należy skonsultować się z dermatologiem. Przepisywanie leków na pewno, że trzeba stosować dokładnie według jego wskazówek. Po drugie, wskazane jest, aby umówić się na wizytę w salonie piękności. Twoja skóra wymaga starannego pralnia chemiczna. Ale uważaj! Nich się jedynie do manipulacji wokół krostka, czy pozostać na skórze brzydkie znaki. Ponadto nie wierzę, że problemy ze skórą są przyczyną Twojej samotności. OPEN siebie i innych osób na pewno znajdziesz znajomych.

Nie, nie powinny one mieć. Chcesz wygrać, ale na pewno nie całkowitą kontrolę nad swoimi finansami. Być może po prostu chcesz zrobić z kieszeni lepiej czynienia. überleg dokładnie to, co wydajesz swoje pieniądze.

Pieniądze pożyczek zawsze jest problem. Powinien on pomóc przyjaciołom, chociaż w sytuacji kryzysowej, ale to jest złe, jeśli nie znają granic. Dla większości ludzi, jest również kłopotliwe, kiedy mają własne pieniądze, a następnie przez długi czas nie trzeba wielokrotnie zwrócić się do nich. Następnym razem należy po prostu powiedzieć "nie" i nie musisz przepraszać za to.
1 1 1
2009-12-05T14:29:07+01:00
Wielu młodych ludzi ma problemy ze skórą. Po pierwsze, należy skonsultować się z dermatologiem. Przepisywanie leków na pewno, że trzeba stosować dokładnie według jego wskazówek. Po drugie, wskazane jest, aby umówić się na wizytę w salonie piękności. Twoja skóra wymaga starannego prania chemicznego. Ale uważaj! Niech są jedynie do manipulacji wokół pryszczy, czy pozostaną na skórze brzydkie znaki. Ponadto nie wierzę, że problemy ze skórą są przyczyną Twojej samotności. Otwórz siebie i inne osoby na pewno znajdziesz znajomych.

Nie, nie powinny one mieć miejsca. Chcesz wygrać, ale na pewno nie całkowitą kontrolę nad swoimi finansami. Być może po prostu chcesz zrobić z kieszeni lepiej czynienia. überleg dokładnie to, co wydajesz swoje pieniądze.

Pieniądze, pożyczki zawsze są problemy. Powinien on pomóc przyjaciołom, chociaż w sytuacji kryzysowej, ale to jest złe, jeśli nie znają granic. Dla większości ludzi, jest również kłopotliwe, kiedy mają własne pieniądze, a następnie przez długi czas nie trzeba wielokrotnie zwrócić się do nich. Następnym razem należy po prostu powiedzieć "nie" i nie musisz przepraszać za to.
2 1 2
2009-12-05T14:33:41+01:00
Wielu młodych ludzi ma problemy ze skórą. Po pierwsze, powinieneś skonsultować się z dermatologiem. On zaleci tobie bezpieczne leki, ale musisz stosować je dokładnie według jego wskazówek. Po drugie, wskazane jest, aby umówić się na wizytę w salonie piękności. Twoja skóra wymaga starannego oczyszczenia chemicznego. Ale uważaj! Manipulowane są nie wszystkie okolice pryszczy, w przeciwnym razie pozostałyby na skórze brzydkie znaki. Ponadto nie wierzę, że problemy ze skórą są przyczyną Twojej samotności. Otwierasz się na innych ludzi to na pewno znajdziesz znajomych.

Nie, nie powinny one tego powodować. One chcą wygrać, ale nie masz całkowitej kontroli nad swoimi finansami. Może one poprostu chcą, żebyś najlepiej wydał pieniądze z kieszonkowego, przemyśl dokładnie, na co wydajesz swoje pieniądze.

Z pożyczonymi pieniędzmi zawsze jest problem. Należy chociaż pomagać przyjaciołom w sytuacji kryzysowej, ale to jest złe, kiedy oni nie znają granic. Dla większości ludzi, jest to też kłopot, kiedy oni posiadają własne pieniądze, potem przez długi czas muszą wielokrotnie zwrócać się do nich o oddanie. Następnym razem powinieneś po prostu powiedzieć "nie" i nie musisz przepraszać za to.
5 4 5