Odpowiedzi

2009-12-05T14:06:37+01:00
- dać dyla
- nabić w butelkę
- robić w konia
- małe piwo
- dać se siana

Przestraszył się hałasu w lesie i dlatego dał stamtąd dyla.
Nabiłem go w butelkę bo to ja go tak wystraszyłem.
On się jednak zrehabilitował i sam zrobił mnie w konia. Przebrał się i podszedł mnie od tyłu, że o mało co nie dostałem zawału.
Dla niego przestraszenie mnie to było małe piwo, ponieważ nie spodziewałem się tego. W końcu oboje daliśmy se siana i poszliśmy spokojnie do domu.
2009-12-05T14:07:19+01:00
Pewnego dnia z kolegą Marcinem wypiliśmy małe piwo.Jednak mojemu koledze to nie wystarczyło i wypił jeszcze 3 takie piwa. Gdy szliśmy ulicą zobaczyliśmy mundurowych i chcieliśmy dać dyla ,ale mój pijany kolega zaczął krzyczeć :Dajcie se siana ! Po tych słowach zaczeliśmy uciekac i schowaliśmy się za sklepem monopolowym i tak zrobiliśmy policję w konia.Gdy wytrzeżwieliśmy strasznie się z tego śmieliśmy.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-05T14:08:02+01:00
- dać dyla
- nabić w butelkę
- robić w konia
- małe piwo
- dać se siana


Pewnego dnia spacerując po lesie spotkałem wielkiego dzika. Długo się nie zastanawiając dałem dyla, gdzie pieprz rośnie.
Biegnąc do domu spotkałem kilku kolesi, którzy nie dawali mi spokoju. Opowiedziałem im historię, że goni mnie UFO. Dali nabić się w butelkę. Lecz jeden cwaniak spostrzegł, że nabijam ich w butelkę.. Narobiłem sobie bigosu. Niestety nie było to małe piwo.. Zaczęły się problemy, bo uważali mnie za kłamcę. Powiedziałem w końcu prawdę o dziku i dałem se siana. Teraz zostały mi tylko wspomnienia z których śmiejemy się z moją paczką.