Bardzo prosze o przetłumaczenie tego listu na język polski(jak najszybciej):

Dear Amy,

How are things with you? Hope okay. I'm writing to tell you about my holiday in England! It was the best holiday in my life.
First I visited London. I have seen most of the ancient buildings and attractions there. I have been on The London Bridge. It looks awesome at night. I have been to Westminster Abbey, which is one of London's oldest and most important buildings and to Natural History Museum, where you can find prototype of dinosaurs and feel the earthquake. Imagine that I saw a match at Wembley Stadium! I have been also to Hyde Park - a huge park with lots of flowers and trees. It is more beautiful than our dirty parks in Poland. The only thing there I didn't like was London Underground. Metros are very fast but the station was very crowded, so I got lost.
After a week I flew to Birmingham. I had three 2 left, so I haven't visited all of the buildings. I have seen Victoria Squar, St. Philip's Cathedral and an enormous University of Birmingham. I think in the nearest furute I will study there.
Durning my trip I made some photos for you. I'll send you another time. Send my regards to your parents. Would you like to come to Poland? I will show you our capital - Varsaw. We will have fun. Think about it.
Loves
Anuska

3

Odpowiedzi

2009-12-05T14:29:17+01:00
Jak się masz? mam nadzieję że dobrze. piszę zeby opowiedzieć
o moich wakacjach w angli. to były najlepsze wakacje w moim życiu. Na początek odwiedziliśmy londyn. widziałem najbardziej antycnze bydynki i atrakcje tam. byłem na London Bridge. Wyglądał wspaniale w nocy. Byłem w
Westminster Abbey, który jest jednym z najstarszych londyńskich, i najważniejszych budynków i w muzeum naturalnej historii, gdzie mogłeś znaleźć prototyp dinazaurów i poczuć trzęsienie ziemi. Wyobraź sobie że widziałem mecz na Wembley Stadium. Byłem też w Hyde parku- wielkim parku z wieloma kwiatami i drzewami, TO jest piękniejsze niż nasze parki w poslce. jedyna rzecz jaka mi się nie podobała to podziemia londynu. metra są bardzo szybkie,ale bardzo zatłoczone więc się zgubiłem. Po tygodniu poeociałem do
Birmingham. miałem trzy dni do odjazdu więc nie zwiedziłem wszytkich budynków. Byłem w Victoria Squar, St. Philip's Cathedral i w ogromnym University of Birmingham
myśle że w najblizszej przyszlości będę tam studiował. Podczas mojej podróży zrobiłem trochę zdjęć dla ciebie. Prześle ci je innym razem. pozdrów rodziców. Chciałbyś przyjechać do polski? pokazałbym ci naszą stolicę- warszawe. bawilibyśmy się dobrze. przemyśl to
całuski
Anuska


Za takie coś przydałoby się więcej punktów...
2009-12-05T14:36:02+01:00
Droga Amy!

Co u Ciebie? Mam nadzieję, że ok. Piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci o moich wakacjach w Angli. To były najlepsze wakacje w moim życiu.
Najpierw odwiedziłam Londyn. Widziałam tam mnóstwo starych budowli i innych atrakcyjnech rzeczy. Byłam też na Moście Londyńskim. Nocą wyglądał wspaniale. Odwiedziłam też Westminster Abbey - jeden z najważniejszych i najstarszych budowli w Londynie. Byłam w Muzeum Historii natualnej, gdzie można zobaczyć modele dinozaurów i i poczuć trzęsienie ziemi. Wybraź sobie, widziałam mecz na stadionie Wemblay. Byłam też w Hyde Park - ogromnym parku pełnym kwiatów i drzew. jest on znacznie piekniejszy od polskich brudnych parków. jedyną, rzeczą, kóra mi się nie spodobała było Londyńskie Metro. Metro jest bardzo szybkie, ale perony były tak zatłoczone, że się zgubiłam.
Po upływie tygodnia poleciałam do Birmingham. Musiałam.........wracać, więc nie zwiedziłam wszystkich budowli. Widziałam Victoria Squar, St. Philip's Cathedral oraz ogromny uniwersytet. Myślę, że w najbliższej przyszłości będę na nim studiować.
W czasie podróży zrobiłam dla Ciebie parę fotek. Wyślę Ci je innym razem. Przekaż moje pozdrowienie ode mnie swoim Rodzicom. Może zechciałabyś odwiedzić Polskę? Pokazałabym Ci Warszawę - naszą stolicę. Byłoby fajnie. Przemyśl to.
Trzymaj się!
Anuska
2009-12-05T19:12:38+01:00
*Dear* *Amy*, Jak są rzeczy z wami? Mają nadzieję w porządku. JA piszę mówić wam o moim Święcie w Anglii! To było lepszym Świętem w moim życiu (długotrwałość). Pierwszy (najpierw) odwiedzam Londyn (londyński). większą część *ancient* budowle i wdzięk tam. JA ma jest na Londyn (londyński) Łączyć (most). To patrzy (wygląda) przeraźliwy przy wieczorze późnym. JA ma jest do Opactwa Westminsteru, który jest z najstarszego Londynu jedzić i najwięcej (najbardziej) istotne budowle i do Naturalnej Historii Muzeum (muzealny), gdzie wy możecie znajdować prototyp *dinosaurs* i czują trzęsienie ziemi. Wyobrażają co zobaczę mecz (zapałka; układ) przy Stadionie Wembley! JA ma także *Hyde* Zakładają park (parkować) - ogromny park z partiami kwiatów i drzew. To jest bardziej (więcej) piękny niż nasze brudne parki w Polsce. Jedyna rzecz tam JA nie lubił żeby być Londyński Podziemny (podziemie; metro). Stoliczny są bardzo szybki (szybko) ale stacja (miejsce) bardzo była przepełniana, tak (więc) otrzymuję (dostał się) zagubiony (zgubiony). Po (po tym, jak) tydzień lecę do Birmingham. JA miał trzy 2 pozostawiany, tak (więc) JA nie odwiedził wszystkie budowle. Wiktorię *Squar*, St *Philip's* *Cathedral* i olbrzymi Uniwersytet Birmingham. obmyślam w najbliższym *furute* JA będzie studiować tam. *Durning* mój *trip* wyrabiam niektóre fotografie dla was. będę posyłać wam inny czas. Posyłają moje spojrzenia na wasze rodziców. Byłby wy lubicie żeby przybywać Polska (polski)? będę pokazywać wam nasi stolica (kapitał; główny) - *Varsaw*. będziemy mieć zabawa. Obmyślają o tym. Kocha *Anuska*
1 1 1