Odpowiadasz na list anglojezycznego kolegi ktory przyslal ci zdjecia ze wspolnej wycieczki do Oxfordu. napisz list, w ktorym:
* podziekujesz za wyslane zdjecia i przypomnisz wydarzenie zwiazane z jednym z nich
* zwrocisz uwage, ze jednego zdjecia brakuje i opiszesz je
* poprosisz o przyslanie tego zdjecia uzasadniajac swoja prosbe
*obiecasz, ze wkrotce wyslesz zdjecia robione przez siebie i wyrazisz nadzieje, ze jeszcze kiedys wybierzecie sie na wspolna wycieczke.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-05T17:44:20+01:00
Hi Tomek.
We thank you for the pictures, I waited until they send it.
I remember very well that a trip to Oxford. Remember. Then we were in town and helped the girl, who nearly broke her leg. It is best to remember the event. Then we have done photo. I noticed that there is this photo. May be lost somewhere? It was against this large fountain in the center. How do you find them send me, I care about this because it is for me a special souvenir from this trip. I you upload pictures that I did. I hope that one day even you for a tour.
To hear.

Cześć Tomku.
Bardzo Ci dziękuję za zdjęcia, czekałem aż je przyślesz.
Bardzo dobrze wspominam tą wycieczkę do Oxfordu. Pamiętasz. Wtedy jak byliśmy w mieście i pomogłem tej dziewczynie, która prawie złamała nogę . To zdarzenie najlepiej pamiętam. Zrobiłeś nam wtedy zdjęcie. Zauważyłem, że nie ma tego zdjęcia. Może gdzieś się zgubiło? To było na tle tej dużej fontanny w centrum. Jak znajdziesz prześlij mi je, zależy mi na tym, ponieważ to dla mnie szczególna pamiątka z tej wycieczki. Ja Tobie prześlę zdjęcia, które ja zrobiłem. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wybierzemy się na wycieczkę.
Do usłyszenia.

.....pozdrawiam.....79czarnulka79
1 5 1