PRZETŁUMACZ;
The dining room is quite spacious. The walls are blue. The cupboards and shelves are on the right. On the left there is a cooker, a fridge and a sink. In the middle of the kitchen there is a big wooden table. I like sitting in the kitchen. The atmosphere there is really relaxing.
The sitting room is much bigger then the other rooms in the house. There is a lot of furniture there. The sofa and two armchairs by the window are really comfortable. My grests like sitting there. The TV in front of the sofa is very modern and big. That is because my family like watching films a lot. On the walls there are many paintings. They are colourful but stylish.
Between the sofa and the TV there is a nice caffee table. It is very useful when we watch TV. We can put some food and drinks on it. We also need it to play cards.
There is some music equiprent in the sitting room, too. There is a radio, a stereo and five speakers. I like listerning to music there. Whene I give a party, a lot of my friends come. They love dancing in my sitting room. This equipment is very modern and complicated but I can operate it quite well.
In the sitting room there are a lot of plants. There is a big window on the left. All the plants are beside this window. It helps then grow. They have a lot of sun.
There are also some bookshelves on the walls. They are full of books and magazines.
I the corner there is a big lamp. It`s an antique lamp. My grandfather made this lamp in 1947. It is beautiful and makes room nicer when it`s lit up.
On the floor there is a carpet. It is also quite old but in a very good condition.
The view from the window in the sitting room is lovely. You can see the garden. It is always green. I have a lot of flowers there. There are also some vegetable and fruits.

3

Odpowiedzi

2009-12-05T19:32:07+01:00
Jadalnia jest dość przestronna. Ściany są niebieskie. Szafki i regały są po prawej stronie. Po lewej stronie znajduje się kuchenka, lodówka i zlewozmywak. W środku kuchni znajduje się duży drewniany stół. Lubię siedzieć w kuchni. Atmosfera jest naprawdę relaksująca.
Salon jest znacznie większe od innych pomieszczeń w domu. Jest tam dużo mebli. Kanapa i dwa fotele w oknie są naprawdę wygodne. TV przed sofą jest bardzo nowoczesne i duże. To dlatego, że moja rodzina, ogląda filmy. Na ścianach wiszą liczne obrazy. Są kolorowe, ale stylowe.
Między kanapą i TV jest miły stolik kawowy. Jest to bardzo przydatny, kiedy oglądamy telewizje. Możemy umieścić jedzenie i napoje. Używamy go także do gry w karty.
Istnieją pewne equiprent muzyki w salonie, too. Jest radio, stereo i pięciu głośników. Lubię słuchać muzyki. Wielu znajomych lubi do mnie przychodzić. Kochają taniec w moim salonie. Sprzęt ten jest bardzo nowoczesny i skomplikowany, ale mogę to działać całkiem dobrze.
W salonie istnieje wiele roślin. Istnieje duże okna po lewej. Wszystkie zakłady są przy tym oknie. Pomaga to rozwijać. Mają dużo słońca.
Są też półki na ścianach. Są pełne książek i czasopism.
I rogu znajduje się duża lampa. It `s zabytkowe lampy. Mój dziadek się tego światła w 1947 roku. To jest piękne i sprawia, że pokój ładniej, gdy `s oświetlone.
Na piętrze znajduje się dywan. Jest również bardzo stare, ale w bardzo dobrym stanie.
Widok z okna w salonie jest piękny. Możesz zobaczyć ogród. Jest zawsze zielony. Mam dużo kwiatów. Istnieją również warzywa i owoce.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-05T20:39:10+01:00
Jedzenie obiadu sali (miejsce) jest bardzo obszerna. ściany są granatowe. *cupboards* i półki są na prawo (prawy; naprawo od). Na lewo tam jest *cooker*, *fridge* i ściek. W środku kuchni tam jest wielki *wooden* tablica (stół; składać sprawozdanie; kłaść na stole). lubię żeby siedzieć w kuchni. atmosfera tam rzeczywiście rozluźnia. siedzenie (posiedzenie) sali (miejsce) jest wiele większy potem inne sale (miejsce) w domu. Tam jest wielka ilość mebla tam. *sofa* i dwa *armchairs* przez okno są rzeczywiście wygodne. Mój *grests* lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) siedzący (siedzenie; posiedzenie) tam. TELEWIZJA przed *sofa* jest bardzo współczesny i wielki. Który jest dlatego że mój rodzina (rodzinny) lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) obserwujący (obserwowanie; czekający) filmuje wiele (wielka ilość; dużo). Na ścianach tam są wiele obrazy. One są barwni ale *stylish*. Między *sofa* i TELEWIZJA tam jest przyjemny *caffee* tablica (stół; składać sprawozdanie; kłaść na stole). To jest bardzo użyteczne kiedy obserwujemy TELEWIZJĘ. możemy kłaść niektórą żywność i pije (napój) na tym. My także potrzebujemy tego grać (gra; sztuka) karty. Tam jest niektóre (pewna ilość; niedużo) muzyka (muzyczny) *equiprent* w siedzeniu (posiedzenie) sali (miejsce), też. Tu jest radiem, *stereo* i pięciu mówcy. lubię *listerning* muzyka (muzyczny) tam. *Whene* daję partii (strona), wielka ilość moich przyjaciół przybył (przybywać; wchodzić; wszedł). One kochają żeby tańczyć w moim siedzeniu (posiedzenie) sali (miejsce). Ten sprzęt jest bardzo współczesny i skomplikował (skomplikowany; złożony) ale JA może działać (operować) to bardzo dobrze. W siedzeniu (posiedzenie) sali (miejsce) tam są wielka ilość roślin (zakład). Tu jest wielkim oknem na lewo. Całe rośliny (zakład) są obok tego okna. To pomaga potem rosną (uprawiać; stawać się). One mają wielka ilość słońca. Tam są także niektóre (pewna ilość; niedużo) *bookshelves* na ścianach. One są pełni książek i magazynów (czasopismo). JA róg (kąt) tam jest wielka lampa. To `*s* starożytna lampa. Mój *grandfather* wyrabiał tę lampę w 1947. To jest piękne i wyrabia salę (miejsce) *nicer* kiedy to `*s* oświetlał (zapalił) . Na podłodze tam jest dywan. To jest także bardzo stare ale w bardzo dobrym warunku. opinia (widok) od okna w siedzeniu (posiedzenie) sali (miejsce) jest *lovely*. Wy możecie widzieć ogród. To jest zawsze zielone. JA mam wielka ilość kwiatów tam. Tam są także niektóre (pewna ilość; niedużo) jarzyna (roślinny) i owoce.


2009-12-05T21:07:31+01:00
Jadalnia jest naprawdę przestronna. Ściany są niebieskie. Szafki i półki są po prawej stronie. Po lewej jest kuchenka, lodówka i zlew. Po środku kuchni znajduje się duży, drewniany stół. Lubię siedzieć w kuchni. Atmosfera, która tam się znajduje, jest bardzo relaksująca.
Jadalnia jest znacznie większa niż reszta pokoi w domu. Jest tu wiele mebli. Kanapa i dwa fotele obok okna są bardzo wygodne.
Moi ?grests? lubią tu siedzieć. Telewizor na przeciwko kanapy jest bardzo nowoczesny i duży. To dlatego , ponieważ moja rodzina lubi oglądać dużo filmów. Na ścianach jest wiele malowideł. Są kolorowe ale stylowe.
Pomiędzy kanapą a telewizorem znajduje się przyjemny stolik do kawy. Jest bardzo użyteczny, kiedy oglądamy telewizję. Możemy położyć na nim jakieś jedzenie i picie. Potrzebujemy go również do grania w karty.
Jest też sprzęt muzyczny w salonie. Jest tam radio, wieża stereo i 5 głośników. Lubię tam słuchać muzyki.
Kiedy robię przyjęcie, przychodzi wiele moich kolegów. Kochają tańczyć w moim salonie. Ten sprzęt jest bardzo nowoczesny i skomplikowany ale potrafię nim operować naprawdę dobrze.
W salonie jest mnóstwo roślin. Po lewej jest duże okno. Wszystkie rośliny są obok okna. Pomaga im to w rośnięciu. Mają dużo słońca. Jest też kilka półek na książki na ścianach. Są pełne książek i czasopism. W rogu jest wielka lampa. Jest to antyczna lampa. Mój dziadek zrobił ją w 1947 roku. Jest piękna i dodaje pokojowi uroku kiedy jest zapalona.
Na podłodze jest dywan. Również jest stary ale jest w bardzo dobrym stanie. Widok z okna z salonu jest uroczy. Możesz zobaczyć ogród. Jest tam zawsze zielono. Mam tam mnóstwo kwiatów. Są tam także warzywa i owoce.