Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-05T21:20:15+01:00
Kazimierz Dolny, dn. 03.10.2009 r.

Tu wpisz swoje dane

PH REYPOL” - REJMAK S.J.
JANOWIEC
Jestem zainteresowana pracą w państwa firmie na stanowisku Pracownik administracyjno - biurowy
Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas pracy w Liceum Ogólnokształcącym jak i w Szkole Podstawowej w Bochotnicy odbyłam praktykę zawodową na podobnych stanowiskach dzięki temu moja zdobyta wiedza i umiejetności ułatwią mi odnalezienie sie w nowej pracy. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne.Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość programów magazynowych i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Z poważaniem:
podpis


2009-12-05T21:24:35+01:00
Jan Nowak
Miejscowość.
ul.
tel.... Szanowny Panie Dyrektorze,

W odpowiedzi na ogłoszenie, które ukazało się 23.11.2009 w tygodniku „Temat”, chciałabym przedstawić swoją sylwetkę zawodową na stanowisko – referent w dziale obsługi klienta. Posiadam doświadczenie z pracy z ludźmi, jestem osobą łatwo nawiązującą relacje interpersonalne, cenię pracę zespołową.


Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynałam od branży handlowej, gdzie nabyłam umiejętności radzenia sobie ze stresem, podejmowania szybkich decyzji oraz skutecznego komunikowania się z innymi.

Posiadam także przygotowanie merytoryczne z dziedziny bankowej. Od dawna interesowałam się tymi zagadnieniami i dlatego też zdecydowałam się na naukę w liceum ekonomicznym, a następnie na studia w tym kierunku. Obecnie nadal się kształcę, aby podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, ponieważ mam świadomość jak szybko następują zmiany w tym obszarze.

Dodam, że swobodnie obsługuję komputer.
Jestem osobą dynamiczną, o dużych zdolnościach interpersonalnych i organizacyjnych.

W przypadku zainteresowania się Państwa moją ofertą proszę o kontakt.

Z poważaniem
XYZ