Odpowiedzi

2009-12-06T10:14:07+01:00
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i oczywiście czas Twoich wizyt.Również myślę,że uwzględnisz mnie w swoich planach prezentowych i przyniósł mi w miarę możliwości dostępne drobiazgi.
Piszę do Ciebie ten i list i wiem,ze nie będzie Ci łatwo wykonać moich życzeń.
Chciałabym abyś biednym dzieciom,które nie mają co jeść,przyniósł choćby kromkę suchego chleba i szklankę mleka,aby choć w ten dzień na ich twarzach pojawił się uśmiech.
Dzieciom niewidomym pozwól ujrzeć świat pokryty białymi płatkami śniegu,a tym którzy chcą biegać,a nie mogą,aby mogli ganiać razem z innymi dziećmi.
Tym którzy nie słyszą,pozwól usłyszeć ciepłe słowa pełne miłości.Proszę Cię również o pokój na Ziemi o zakończenie wojen,które są na tym świecie,aby wrogowie zostali przyjaciółmi,by wspólnie cieszyli się ze swoich wzlotów i podawali sobie pomocna dłoń,gdy upadną.
Aby tym co bardzo chcą iść do szkoły,a nie mogą,daj upragnione książki,aby mogli się uczyć i przynosić swoim rodzicom radośc choćby z ich stopni.
Jaki wtedy kochany Święty Mikołaju świat byłby piękny.Każdy cieszyłby się,bo robiłby to co o czym marzył,a znowu drudzy mieliby to co tak bardzo pragną.
Nie proszę Cię o rzeczy materialne,bo one nie są mi potrzebne do pełni szczęścia,tylko to co będe widziała w innych ludziach,czyli radość,uśmiech,zadowolenie z życia codziennego.
2009-12-06T10:14:46+01:00
Hej Mikołaju ja chce swojego prywatnego Mikolaja , kórego bym mogła kochac i który by mnie kochał....Byłam grzeczna tyle lat a prezentu tego o którym marzę całe zycie nie dostałam...Chyba przestanę w Ciebie wierzyć...Czy to tak trudno sprawić by dwie samotne osoby się w sobie zakochały i pokochały? Zrób w tym roku coś z tym...Mam dosyć tej ciągłej samotności...Przecież taki prezent nic nie kosztuje...A radości daje wiecej niz wypasione prezenty...
2009-12-06T10:15:16+01:00
Drogi Mikołaju !

Bardzo chciałam prosić cię o ...........................................
...................................... . Bardzo chciałabym żebyś spełnił moje zyczenia. Pozdrawiam

....................