Moim ulubionym hobby jest piłka nożna. Jak narazie gram dla zabawy może kiedyś wstąpie do klubu piłkarskiego aby grać na poważnie.
Moim ulubionym piłkarzem jest Roberto Carlos z Brazyli który gra w klubie Fenerbahce.Moim drugim hobby jest muzyka słucham ją tylko gdzy mam czas
lubię się przy niej relaksować. My favorite singer is late Michael Jackson który śpiewał muzykę Pop.Lubię wszystkie rodzaje muzynki od oper aż po hip-hop.

Proszę mi to przetłumaczyć byle szybko i dobrze

3

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-06T10:53:28+01:00
My favorite hobby is soccer. So far I play for fun, maybe even join the football club to play seriously.
My favorite player is Roberto Carlos from Brazil who plays club Fenerbahce.Moim second hobby is music I listen to it only time I gdzy
I like to relax with her. My favorite singer is late Michael Jackson who sang music Pop.Lubię all kinds of operas muzynki up to the hip-hop.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T10:56:28+01:00
My favorite hobby is soccer. So far I play for fun, maybe even join the football club to play for real. My favorite player is Roberto Carlos from Brazil who plays club Fenerbahce. My second hobby is music I listen to it only when I have time I like to relax with her. My favorite singer is Michael Jackson who sang pop music. I like all kinds of music from opera through to hip-hop.
1 5 1
2009-12-06T12:27:04+01:00
My favorite hobby is soccer. So far I play for fun, maybe even join the football club to play seriously.
My favorite player is Roberto Carlos of Brazil, who plays club Fenerbahce.My second hobby is music I listen to it only when I have time
I like to relax with her. My favorite singer is late Michael Jackson who sang music Pop.Lubię all kinds of music from opera through to hip-hop.Proszę o odpowiedź czy dobrze :)
1 1 1