Dostalem zadanie tydzien temu teraz sobie przypomnialem i prosze was o pomoc tresc jest takaZadanie 5 Napisz Opowiadanie o lekcji, która utkwiła Ci w Pamieci.

Jak cos to moze byc cos a'la - Cos co mi utkwilo w pamieciJa Kocham matematyke a wiec moze cos o Mnozeniu/dzieleniu/ułamkach itp chodze do 1gim ale Uwielbiam Matematyke..

Moga byc inne przedmioty :)

Pomoze ktos mam to na jutro POMOCY

Prosze o POMOC
Wybieram NAJLEPSZE :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T13:18:24+01:00
W wakacje przeprowadzilismy sie do nowego miejsca zamieszkania .Bylo mi przykro zostawiac przyjaciół zwłaszcza że tam nikogo nie znałem , ale mama powiedziała że to nie jest az tak daleko i bede mógł odwiedzać kolegów w wolnej chwili . Nowa szkoła nowi koledzy koleżanki nowe otoczenie . Pamiętam jak przedstawiałem sie nowej klasie kim jestem i skąd . Właśnie była lekcja wychowawcza i zapytała mnie pani jakie przedmioty lubie odpowiedzialem ze matematyke . Uwielbiam ulamki zadania z niewiadomą i ze to jest moja passa . Po taj lekcji była właśnie matematyka i mogłem pokazać na co mnie stać , w trakcie rozwiązywań zadań przyszła pani wychowawczyni i powiedziała że jest nas zbyt dużo w klasie bo przyszło nas nowych aż 5 to trzeba nas podzielić do innych klas . Pani od matematyki powiedziała że skoro lubie jej przedmiot to mnie nie puści do innej klasy . Ucieszyłem sie bo już zdążyłem sie zapoznać z nową klasą i nie chciałem przenosić się znowu . Teraz za pomocą pani od matematyki wyjeżdżam na olimpiady i zostałem doceniony przez wychowawczynię powiedziała mi że dobrze się stało ze przy podziale nie przeszłem bo ma bardzo dobrego wychowanka którym morze się pochwalić przed wszystkimi w szkole i nie tylko . Teraz mam tylko wspomnienia jak to nie chciałem się przeprowadzić i co mogłem stracić . W mojej klasie jest dużo takich uczniów , którzy lubią inne przedmioty i też mogą sie pochwalić na olimpiadach swoimi umiejętnościami . Każdy z nas jest indywidualny oraz niepowtarzalny obdarzony jakąś passą , którą może się wykazać .
9 4 9