Odpowiedzi

2009-12-06T14:44:24+01:00
Drodzy zebrani!
Dzis zgromadzilismy sie na tej sali poniewaz nie mozemy uwierzyc ze ludzie moga drugiej osobie zrobic krzywde. Oskarzony popelnil tak straszny czyn, nie moge w to uwierzyc ze potrafil doprowadzic do takiego czegos! Krzyzak ten co siedzi przed nami wyrwal jezyk oraz urwal reke dlatego ze chcial wygrac, liczyla sie dla niego tylko wygrana i nic wiecej ! Moim zdaniem oskarzony powinien zostac obdazony kara dozywocia. Dziekuje.
2009-12-06T19:05:54+01:00
Sprawa która zostało przedstawiona, pytania które zostały zadane powinny uświadomić wszystkim tutaj zebranym tragedie człowieka, silnego, zdrowego którego ci o to ludzie okaleczyli. Czy ktoś z państwa wyobraża sobie życia w którym nie ma możliwości w żaden sposób porozumieć się z innymi ludzmi?
Wiemy, że poszkodowany w przeszłości wiele razy popełniał błędy. Robił to jednak dla tego, że przeżył straszną tragedię. Zginęła jego żona, którą bardzo kochał, został z małą córeczką. Jednak Ci ludzie porwali osobe, którą kochał, upokorzyli go, oszukali. Oni też spowodowali śmierć jego córki. Czy ktoś z państwa wyobraża sobie co przeżył ten człowiek? Czy możemy nie wymierzyć tym ludzią najwyższej kary? Prosze państwa ucięcie ręki, ucha, języka, pozbawienie wzroku wszystko to jest bardzo okrutne.
Dlatego żądam dla tych ludzi dożywocia. Uważam, że kara ta by była jak najbardziej słuszna. Mam nadzieje, że sędzie zgodzi się ae mną, a ci ludzie chociaż troche wykażą skruchy i żalu. Dziękuje to wszystko co mam do powiedzenia.