Mam napisać opowiadanie po angielsku o bezludnej wyspie że ja na niej jestem i... jak trafiłam na nią, ile już tam jestem, co tam robię, jaka ona jest, co jem, czy mam jakiś plan na opuszczenie itd... może to być w stylu pamiętnika... ok 1 str A4

Praca jest na jutro więc bardzo proszę o pomoc !!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T18:20:19+01:00
Pewnego dnia wyruszyłam na wyprawę. Chciałam znaleźć miejsce, w którym byłaby możliwość przemyślenia pewnych spraw oraz odpoczynku. Płynęłam łódką przed siebie i znalazłam miejsce, które odpowiadało moim oczekiwaniom. Jestem już tu ponad tydzień. Jest pięknie. Czyste morze, spokój, cisza, pełno kolorowych roślin, drzew. Jem owoce, oraz ryby. Wydaje mi się,że już przemyślałam pewne sprawy, odpoczęłam od zgiełku. Chciałabym już opuścić to miejsce. Mam problem z odpłynięciem, ponieważ nie zaczepiłam łódki i odpłynęła mi. Mam plan,aby zbudować tratwę, mam nadzieję,że wyjdzie mi to i że niedługo się spotkamy.
One day I went on an expedition. I wanted to find the place, in which the possibility of thinking certain cases over and the rest would be. I swam by boat ahead of oneself and I found the place which met my expectations. I am already here over the week. It is beautifully. Clean sea, peace, silence, a lot of colourful plants, of trees. I am eating fruits, and fish. I think that I already thought certain cases over, I rested from the tumult. I would like already to leave this place. I have a problem with swimming away, since I didn't fasten the boat and she swam away for me. I have the plan, in order to make a raft, I hope that for me it will come out and soon we will meet.