Wyobraz sobie ze pracowałeś rok nad grą jesteś dumny za 2 tygodnie jest premiera nagle znajdujesz ja na stronie ww gdzie można ja pobrać i ktoś podpisał sie ze to to on stworzył tą grę
napisz komunikat do internautów wyrażający swoje uczucia i argumenty

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T17:16:53+01:00
Drodzy internauci!
Gra, którą możecie pobrać na tej stronie nie należy do człowieka, który ją tu zamieścił i się pod nią podpisał. Pracowałam nad nią rok. Poświęciłam wiele czasu, żeby ludzie, którzy by ją kupili zapomnieli o swoich troskach, codziennym życiu, przyziemnych sprawach, nudzie i zagłębili się w fantastyczny, magiczny wirtualny świat. Teraz, gdy widzę ją tutaj, podpisaną przez człowieka, który nie spędził nawet minuty przy jej tworzeniu czuję się strasznie: oszukana, pozbawiona wiary w człowieka, w sprawiedliwość. Naprawdę byłam dumna ze swojego dział i nigdy nie zrozumiem jak ktoś tak bezczelnie mógł podszyć się pod autora tej gry. O tym że mówię prawdę możecie się przekonać na stronie ..... gdzie znajduje się informacja o zbliżającej się premierze tej właśnie gry, która ma się odbyć za dwa tygodnie.
2009-12-06T17:21:04+01:00
Drodzy internauci !!
Pracowałem nad grą ...(nazwa) rok ! Za 2 tygodnie miała być premiera, gdy surfowałem po internecie znalazłem tą gre na stronie, z której można pobierać na swój dysk. Na tej grze bardzo mi zależało, była to dla mnie ogromna szansa. Wszystko poszło na nic. Osoba, która dodała tą gre może być z mojego otoczenia, która miała dostęp do mojego komputera. Podpisała się swoim nickiem, ale nikogo takiego nie znam. Myślę co z tym zrobić, powinienem pójść na policję. Po numerze IP łatwo znaleźć kto dodał tę gre.