Odpowiedzi

2009-12-06T20:24:38+01:00
Warto poświęcić życie dla ratowania. Ratowania czegokolwiek - ludzi, zwierząt, własnych poglądów. Nic nie równa się z uczuciem dobrze spełnionego obowiązku, kiedy uśmiecha się do Ciebie wdzięczna osoba, albo zwierzę służy Ci do końca życia. Aby ratować własne poglądy, trzeba mieć nieco więcej odwagi psychicznej - odwagi do wypowiedzenia własnego zdania. Ale warto - bo tylko wtedy jesteśmy naprawdę sobą.
2009-12-06T20:26:28+01:00
Tak , dlatego , że dzięki temu ludzie będą Cię uważac za bohatera i bardzo odważnego człowieka. Do tego możesz uratowac komuś życie i on będzie Ci na pewno wdzięczny.To jest dowód , że nie jest się samolubnym i egoistycznym , można pokazac , że jest się gotów poświęcic dla kogoś życie.Życie ludzkie jest bardzo ważne , jeśli jest taki człowiek , który jest gotów stracic lub poświęcic życie dla kogoś , powinien byc szanowany i chwalony za swoje zachowanie.
2009-12-06T20:37:51+01:00
Jeżeli chodzi o poświęcenie życia dla ratowania życia ludzkiego to każdy człowiek powinien rozważyć to pytanie w swym sumieniu. Jak ktoś jest mocno wierzący w boga i o wielkim sercu to pewnie poświęci życie dla drugiej osoby, a jeżeli ktoś dba tylko o siebie i nieliczny nie z innymi uczuciami to nie. Uważam że warto poświęcić życie dla ratowania ponieważ człowiek w ten sposób okazuje swą dobroć serca i miłosierdzie dla innych.