Odpowiedzi

2009-12-07T10:14:40+01:00
Kochani
Żegnam się z tym światem, ale myślę, ze moja śmierć nie pójdzie na marne. Chce Was przestrzec przed błędami, które ja popełniłam. Na świecie o d zawsze istniało dobro i zło, ale niekiedy zło zwyciężało.
Przez całe swoje życie konkurowałam z moją siostrą Aliną, która była usposobieniem dobroci. Chciałam być lepsza od niej. Mój przerost ambicji doprowadził mnie do haniebnego czynu. Zabiłam swoją siostrę, aby pozbyć się rywalki i zostać żoną Kirkora. Być królową to było dla mnie coś wielkiego. Moje działanie zaślepione było chęcią zwycięstwa. Przestrzegam Was - nie tędy prowadzi droga. Dobro zawsze w końcu zwycięży, a zło zostanie ukarane.
Wyrzekłam się swojej matki, a cóż warta jest córka, która zapomina o żywicielce, która wykarmiła ją własną piersią. To był mój kolejny błąd. Powinnam była dbać o matkę do późnej jej starości.
Miłość jest ślepa i to jest prawda. Kochajcie, ale bądźcie uczciwi i żyjcie zgodnie ze swoim sumieniem.
Popełniłam w swoim życiu szereg złych uczynków. Doprowadziłam do śmierci najbliższe mi osoby. Kochajcie bliźniego, bo żadne skarby nie pomogą Wam żyć uczciwie. Ja pogwałciłam ład moralny i proszę Was nie popełniajcie moich błędów i pamiętajcie dobro zawsze zwycięża.

16 4 16