Głupio mi jest tak prosić o gotowca ale jesteście moją ostatnią szansą, chodzę do gimnazjum i już 2 razy źle napisałem tą prace jak znowu źle napisze to mnie chyba usadzi nauczycielka z Niemca. Mam za zadanie napisać list do niemieckiego kolegi i ma to wyglądać mniej więcej tak:
Drogi Janku
Dawno się nie odzywałem ale to dla tego ze mam teraz dużo nauki i mało czasu.Chciałbym Ci opowiedzieć o koncercie na którym ostatnio bylem.Był to koncert "Leady Pank" w skład zespołu wchodzili: perkusista, gitarzysta i wokalista.Koncert odbył się we Wrocławiu szesnastego Listopada o godzinie dwudziestej, oczywiście nie pojechałem na niego sam, byli ze mną mój brat Michał i jego kolega Grzesiek. Pojechałem na ten koncert ponieważ uwielbiam ROCK. Koncert trwał dwie godziny, publiczność szalała z zachwytu i domagała się bis-u, było super!.


To by było na tyle, wiem że ten list nie jest sklecony zbyt składnie ale musiałem w nim zawrzeć wszystkie punkty których wymagała nauczycielka.
Jeśli ktoś znajdzie chwilkę żeby mi to przetłumaczyć będę bardzo wdzięczny a następnym razem na pewno już samemu mi się uda napisać tylko teraz mam taka nie ciekawa sytuacje bo już 2 razy oblałem ten List. Z góry dziękuje!!!!

Aha i proszę nie tłumaczyć przez translator bo bzdury wychodzą tak przynajmniej mi powiedziała nauczycielka za drugim razem

1

Odpowiedzi

2009-12-08T15:51:32+01:00
Eines Wegs Janku
Lange her nicht ich sagte aber das dafür dass ich habe jetzt viel
und wenig Zeit.Ich möchte Dich auf ich letztens war zu erzählen über dem Konzert.Er war das ein Konzert "Leady Pank" in der Zusammensetzung
sie ging hinein: ein Schlagzeuger, Gitarrenspieler und wokalista.Ein Konzert fand in Breslau sechzehnten eines Novembers An den über der Stunde zwanzigster statt, ich natürlich nicht fuhr auf ihm selbst, sie war mit mir mein ein Bruder ein Michael und sein ein Kollege Grzesiek. Ich fuhr auf dieses Konzert weil ich verehre ROCK. Ein Konzert dauerte zwei Stunden, raste ein Publikum aus der Begeisterung und forderte noch eimmal - bei, es war super!.


Prosze bardzo ;))