Odpowiedzi

2009-12-07T14:03:58+01:00
Od kilku lat w Polsce możemy zaobserwować wzrost różnego rodzaju akcji charytatywnych. Najbardziej znaną jest chyba Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,chociaż jest też wiele różnych akcji organizowanych przez różne stacje telewizyjne,gdzie widzowie mogą pomagać potrzebującym wysyłając sms. Uważam, że to bardzo dobrze, że takich akcji jest u nas coraz więcej.Dzięki temu możemy chociaż trochę uszczęśliwić np.chore dzieci, lub pomóc tym najbardziej potrzebującym. Sama też chętnie biorę udział w różnych tego typu akcjach i zachęcam do tego rodzinę i moich przyjaciół.
2009-12-07T14:04:33+01:00
We współczesnym świecie staramy się troszczyć o innych. Dzięki temu w Polsce powstają akcje charytatywne. Coraz wielu ludzi wspomaga te akcje ale jest nas jednak za mało. Czasami ludzie po prostu nie maja pieniędzy, czasami nawet nie wiedzą o akcjach a niektórych nawet to nie obchodzi. Są też tacy którym zależy i wiedza ze inni potrzebują pomocy. Dzięki takim ludziom polskie akcje charytatywne ciągle powstają. To dzięki nim głodujący, bezdomni czy biedni mogą normalnie żyć.

Mam nadzieje że pomogłam ;]
2009-12-07T17:29:29+01:00
W Polsce takie akcje są potrzebne. Takie akcje są prowadzone w różnych formachnp. w formie koncertu, zbiórki żywności. Te zbiórki są bardzo potrzebne gdyż Polsce nie powodzi się zbyt dobrz, jest wiele domów dziecka, które niemają zbyt wiele pieniędzy nan utrzymanie. Mam nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.