Odpowiedzi

2009-12-07T16:01:23+01:00
Drogi Święty MIkołaju zwaracam się z uprzejmą prośbą przyznanie mi w tym roku pod choinkę dwupak skarpet.Prośbę swoją motywuję tym iż przez cały rok byłam grzeczna i posłuszna, jak również prezent ten pomógłby mi w przejściu srogiej zminy( mieszkam w górach).
Z poważaniem i uszanowaniem grzeczna milka.
2009-12-07T16:04:09+01:00
Drogi św. Mikołaju

Drogi św. Mikołaju mam nadzieję że mój list doszedł do ciebie i go przeczytasz. A więc pisze w sprawie prezentu. Co roku dostaje super prezenty ale w tym roku chce sam zamówić u ciebie. O małego marzyłem o zdalnie sterowanej łodzi. Ale także chciałbym.
Pociąg z wagonikami na baterie. Chciałbym też dostać dużo słodyczy.Mam nadzieję że to nie za dużo. Liczę na ciebie.
Wesołych Świąt życzy:


Patryk
2009-12-07T16:05:31+01:00
Drogi święty Mikołaju!
W tym roku byłam bardzo grzeczna, nie sprawiałam problemów rodzicom i dlatego chciałabym dostać preznet. Nie chodzi mi tu o coś bardzo drogiego, zawsze marzyłam o małym szczeniaczku rasy labrador, może być także mieszaniec np. ze schroniska. Wcześniej miałam małego kundelka, był kochany ale niestety zmarł na początku listopada, rodzice zgadzają sie na nowego psiaka.
Prosze Cię również żeby moje najskrytsze mazenia sie spelniło, a także prosze zeby dla wszystkich ludzi to byly najlepsze świeta, żeby im nic nie zabrakło i aby spędzili je w gronie rodzinnym. Dziekuje :)