Odpowiedzi

2009-12-07T17:20:31+01:00
Żyje w brudny mieście ogrania mnie brud smród i ubustwo
w tym miescie jest duzo kopalni i pelno szybow co jakis czas mieszkania sie zapadają powietrze jest zanieczyszczone
chodzi tutaj dużo pijaków i chuliganów sa czesci w tym miescie gdzie mieszkam ale tylko niewielkie czesci
1 5 1
2009-12-07T17:26:00+01:00
Świat w którym żyję jest bardzo zanieczyszczony i zabiegany. Ludzie nie mają czasu dla siebie, swoich rodzin, bliskich, przyjaciół, ponieważ ludzie nie mają na to wszystko czasu. Jest wiele zła, którego nikt nie zauważa, albo nie chce zauważyć. W trzecim świecie jest duża bieda, ale niektóre organizacje humanitarne walczą z tym. Powstaje wiele nowych chorób z którymi staramy się walczyć.Ale ten świat to nie tylko wady. Są też i zalety. Jedną z zalet jest coraz nowocześniejszy sprzęt medyczny i technika. Świat się rozwija, ale niekoniecznie na korzyść. Powstaje wiele fabryk, które oczywiście zanieczyszczają powietrze. Ludzie wykształceni prowadzą wiele badań nad różnymi chorobami i zjawiskami. Może kiedyś uda się dzięki nim stworzyć lek na raka. kto wie jak będzie dalej.
17 4 17
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-07T17:28:22+01:00
Moim zdaniem świat w którym żyjemy jest szary i nudny. Jedynymi rzeczami które możemy odkryc lub wyjaśnić są technologie i ciała niebieskie we wszechświecie. Ludzie są zestresowani, zabiegani, zdenerwowani i nie mają czasu na swoje potrzeby. W świecie w którym zżjemy jest wiele zanieczyszczeń przez tóre np. topnieja lody na Antarktydzie i arktyczne zwierzęta tracą swoje schornienia.Jeziora morza i oceany sa zanieczyszczone.
Jest jednak również kilka plusów świata w którym żyjemy. Istniją różne lekarstwa i sprzety medyczne które moga uratować człowiekowi życie. sa one jednak bardzo drogie i niektóre szpitale niestety na nie nie stać.

P.S. Sprawdź ortogfarię ;P
P.S.Jest troche mniej niż 10 ;P

Pozdrawiam, Luna 97
13 2 13