Przetłumacz:
Ich habe heute das erste Türchen in meinem Adventskalender geöffnet und einen Weinachtsmann aus Schocolade darin gefunden. An Nachmittag war ich mit Mutti in der Stadt. Wir haben Vier rote Kerzen für den Adventskranz und das ganze Zeug für die Weinachtskarten gekauft. Heute habe ich zehn Karten gebastelt.
Wir sind in den Wald gefahren und haben Zweige für den Adventskrantz gesammelt. Dann waren wir alle k.o. Mutti will nächstes Jahr einen fertigen Kranz kaufen, aber das sagt sie jedes Jahr.
Gestern habe ich meinen Kalender völlig vergessen. Heute habe ich also zwei Türchen geöffnet Diesmal waren eine Glocke und ein Engel darin. Mutti sagt, ich bin schon zu groß für den Adventskalender, aber das macht mir immer noch viel Spaß. Das Frühstück war heute feierlich. Ich habe die erste Kerze angezündet. Mutti bäckt Plätzchen und es duftet köstlich in ganzem Haus! Eins ist sicher.Im Dezember kann man nicht abnehmen.
der Nikolaus hatte viel Arbeit, aber er hat mit nicht vergessen. Ich habe in meinem Stiefel lebkuchen, Orangen und ein Buch gefunden. "Harry Potter"! Jetzt bin ich für die Welt verloren.
Endlich habe ich Weihnachtsgeschenke für alle! Einige habe ich wie immer selbst gebastelt, andere habe ich auf dem Weihnachtsmarkt bekommen. Was kriege ich dieses Jahr? Mutti will nichts sagen.
Ich möchte dieses Jahr einen richtigen Christbaum aus dem Wald haben. Mit richtigen Kerzen Morgen fange ich mit dem Weinachtsschmuck an. Diesmal wird alles aus Papier sein. Und ich muss noch eine neue Krippe zusammenkleben

3

Odpowiedzi

2009-12-07T21:19:02+01:00
Dzisiaj otworzyłem pierwsze drzwiczki w moim kalendarzu adwentowym i znajdowany Weinachtsmann z Schocolade wewnątrz. W popołudnie byłem z mamusią w mieście. Kupiliśmy czerwone świece do wieńca adwentowego i całych gratów dla Weinachtskarten. Dzień obecny zmajstrował ja dziesięć kartek. Wyskoczyliśmy w las i znaleźliśmy gałęzie dla Adventskrantz. Potem byliśmy wszystką k.o. Mamusia chce kupować w następnym roku gotowy wieniec, ale które mówi ich każdy rok.
Wczoraj zapomniało ja mój kalendarz całkowicie. Mam dzień obecny więc otwierany dwie drzwiczki tym razem byli dzwonem i aniołem wewnątrz. Mamusia mówi, jestem już za duży dla kalendarza adwentowego, ale które robi mi wciąż jeszcze dużo przyjemność. Śniadanie było dzisiaj uroczyste. Pierwszy zapaliłem świecę. Mamusia bäckt placyków i to pachnie znakomicie w całym domu! Jedynka można zdejmować sicher.Im grudzień nie umie człowieka. Święty Mikołaj miał pełno pracy, ale on pamiętał z. Mam w moich butach z cholewami lebkuchen, pomarańcze i książka znajdowany. "Harry Potter"! Teraz jestem zgubiony dla świata. Nareszcie mam prezenty świąteczne dla wszystką! Zmajstrowałem sporo jak zwykle nawet, inna dostałem na jarmarku bożonarodzeniowym. Co dostaję w tym roku? Mamusia chce mówić nic. W tym roku mógłbym mieć poprawną choinkę z lasu. Z poprawnymi świecami jutro zaczynam z Weinachtsschmuck. Tym razem wszystko będzie z papieru. I jeszcze muszę sklejać nowy żłób.

Niestety jest to bez korekty...
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-07T21:24:20+01:00
Pierwsze drzwi otwarte w moim kalendarzu adwentowym i znajdował się tam Święty Mikołaj z czekoladą. Po południu byłam z mamą w mieście. Kupiliśmy cztery czerwone świece na wieńcu adwentowym i wszystkie Kartki Świąteczne. Dziś napisałam dziesięć biletów.
Poszliśmy do lasu i zbieraliśmy gałęzie na wieniec adwentowy. Mama chce kupić gotową koronę w przyszłym roku, ale mówi o tym co roku.
Wczoraj bym zupełnie zapomniał o moim kalendarzu. Dzisiaj mam także do otworzenia podwójne drzwi tym czasie, dzwonek i anioł w nim. Mamusia mówi, że jestem zbyt duża w stosunku do kalendarza adwentowego, ale mam przed sobą jeszcze sporo zabawy. Śniadanie dziś zostało zjedzone uroczyście. Zapaliłem pierwszą świecę. Mamusia dzisiaj piecze ciasteczka i unosi sięi ch pyszny zapach w całym moim domu! Jedno jest pewne. W grudniu, nie możemy stracić na wadze.
Mikołaj miał dużo pracy, ale nie zapominał. I żeganj ciasto. w butach, znaleziono pomarańcze i książki. "Harry Potter"! Teraz jestem stracona dla świata.
Wreszcie mam prezenty świąteczne dla wszystkich! Niektórym dam, jak zawsze, nawet rękodzieła, inni mają na Jarmark Bożonarodzeniowy. Co mogę w tym roku? Mama nic nie mówiła.
Chcę w tym roku mieć realną choinkę z lasu. Z wielką świecą. Zacznę z ozdób choinkowych. Tym razem wszystko będzie wykonane z papieru. I musi jeszcze trzymać się razem nowe łóżeczko.

---

Liczę na status najlepszego rozwiązania. Pozdrawiam! ;)
1 5 1
2009-12-07T21:31:02+01:00
Pierwsze drzwi otwarte w moim kalendarzu adwentowym i znajdował się tam Święty Mikołaj z czekoladą. Po południu byłam z mamą w mieście. Kupiliśmy cztery czerwone świece na wieńcu adwentowym i wszystkie Kartki Świąteczne. Dziś napisałam dziesięć biletów.Poszliśmy do lasu i zbieraliśmy gałęzie na wieniec adwentowy. Mama chce kupić gotową koronę w przyszłym roku, ale mówi o tym co roku.
Wczoraj bym zupełnie zapomniał o moim kalendarzu. Dzisiaj mam także do otworzenia podwójne drzwi tym czasie, dzwonek i anioł w nim. Mamusia mówi, że jestem zbyt duża w stosunku do kalendarza adwentowego, ale mam przed sobą jeszcze sporo zabawy. Śniadanie dziś zostało zjedzone uroczyście. Zapaliłem pierwszą świecę. Mamusia dzisiaj piecze ciasteczka i unosi sięi ch pyszny zapach w całym moim domu! Jedno jest pewne. W grudniu, nie możemy stracić na wadze.Mikołaj miał dużo pracy, ale nie zapominał. I żeganj ciasto. w butach, znaleziono pomarańcze i książki. "Harry Potter"! Teraz jestem stracona dla świata.
Wreszcie mam prezenty świąteczne dla wszystkich! Niektórym dam, jak zawsze, nawet rękodzieła, inni mają na Jarmark Bożonarodzeniowy. Co mogę w tym roku? Mama nic nie mówiła.
Chcę w tym roku mieć realną choinkę z lasu. Z wielką świecą. Zacznę z ozdób choinkowych. Tym razem wszystko będzie wykonane z papieru. I musi jeszcze trzymać się razem nowe łóżeczko.

Ale nie wiem czy to jest dobrze, bo tłumaczyła to moja koleżanka.