WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TYLKO ŻEBY NIE ZACZYNAŁ SIĘ TAK:Witaj. Jestem uczennicą gimnazjum, nazywam się ..... i mam ..... lat. Mieszkam na Ziemi...
NAPISZ LIST DO MAŁEGO KSIĘCIA Z ZAPROSZENIEM DO PONOWNEGO ODWIEDZENIA ZIEMI. UZASADNIJ W SWOJEJ WYPOWIEDZI,ŻE WARTO POZNAWAĆ LUDZI.PODAJ ODPOWIEDZNIE ARGUMENTY.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-07T17:59:18+01:00
Warszawa,11 grudnia 2009 r.

Drogi Mały Książe !
Piszę ten list , aby zaprosić Cie do ponownego odwiedzenia naszej planety Ziemi.
Uważam,że warto dokładnie przyjrzeć się mojej planecie z bliska i z innego punktu widzenia.Istnieje tu wiele niezwykłych rzeczach.Rano można zobaczyć piękny wschód słońca,zaś wieczorem można podziwiać wspaniały zachód.Niebo ma wtedy przepiękne kolory.Następną rzeczą , która jest warta uwagi może być morze.Słuchając szumu fal i mając na twarzy delikatny powiew wiatru świat wydaje się piękniejszy,jednakże najważniejszym powodem , dla którego warto odwiedzić ziemię są ludzie.Można z nimi zawrzeć przyjaźnie,które czasami trwają nawet do końca życia,można kogoś pokochać , a wiadomo ,że miłość jest pięknym uczuciem i dzięki niej stajemy się lepsi.Oczywiście są też ludzie źli , którzy potrafią zranić i odczuwamy przez nich smutek,ale mimo tego nie można przestać tworzyć nowych znajomości.To właśnie przyjaciele sprawiają,że na naszej twarzy pojawia się uśmiech i zyskujemy pewność siebie.Z nimi odkrywamy świat na nowo , codziennie odnajdując coś nowego.
Myślę,że po przeczytaniu mojego listu zdecydujesz się ponownie odwiedzić naszą niezwykłą i ciekawą planetę , a gdy będziesz już na Ziemi nie zapomnij spojrzeć na wschód lub zachód słońca.

Pozdrawiam
Ala.

1 5 1