Z góry 50 pkt Potrzebuje SZybko!!! :

Napisz krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu. Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego.

-Bohaterowie:
sędzia Dionizy i jego przyjaciel - hrabia Gotfryd, leśniczy Alojzy, Amerykanin Robert, wąż i koń

-miejsce akcji:

laboratorium, archiwum, sanatorium, solarium

-Czas akcji:

imieniny hrabiego

-przedmioty

skrzypce, nożyce, spodnie, szklane oko, klapki, laptop, kakao, sweter.


-----------------------------------------------------------------------
NIE PISAĆ KOMENTARZY TAKICH JAK:
-zrobie za chwile
-czekaj zaraz ci zrobie
i takich podobnych

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-07T19:08:23+01:00
Jest 23 maja czyli imieniny Hrabiego Gotfryda, zawsze z wielkim zapałem na tą uroczystość. Jego znajomi: leśniczy Alojzy,sędzia Dionizy oraz Amerykanin Robert zawsze przygotowują dla niego świetny prezent. Teraz czeka ona w swoim laboratorium i czeka na ich przyjście.
Godziny mijały, a przyjaciele jeszcze nie przychodzili. " No nie, chyba coś się stało, przecież jeszcze nigdy nie zapomnieli" Hrabia był bardzo smutny. Aby poprawić sobie humor poszedł do archiwum, aby podziwiać zdjęcia z byłych imienin(tam je trzymał).nadal humor mu się nie poprawiał więc zrobił swoje ulubione kakao, włożył ulubione klapki, spodnie i sweter(które otrzymał w sanatorium). z braku lepszego zajęcia poszedł na staw porozmawiać ze swoimi znajomymi: wężem i koniem, bardzo ich lubił, ale wiecznie się kłócili. Dawniej to bardzo śmieszyło hrabiego, ale nie dziś."Ach no tak, nikt o mnie nie pamięta". Wrócił do domu i położył się spać.Nagle obudził go głośny śmiech i muzyka. To jego przyjaciele przyszli i śpiewali mu piosenkę, jego pokój był przyozdobiony serpentynami i balonami. Hrabia nigdy wcześniej nie był w tak dobrym humorze.
Imieniny były bardzo okazałe. Hrabia dostał: skrzypce, nożyce, szklane oko, laptop. Chociaż nie były to aż bardzo wyrafinowane prezenty bardzo ucieszyły hrabiego.
1 5 1