Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-07T19:01:47+01:00
Napisz o tym że polecieliście na kosmos i spotkaliście Jana kościstego następnie poszliście oglądac cyber statki, w drodze powrotnej mijaliście meteoryty i byliście szczęśliwi jak wróciliście na ziemie.
1 1 1
2009-12-07T19:17:21+01:00
Pewnego słonecznego dnia wraz z moja klasą wybralismy sie na wycieczkae do Torunia na premiere filmu. oraz aby pobyc jakis czas z klasą
Gdy bylismy juz na miejscu mielismy 1,5 godz dla siebie karzdy mógł isc gdzie cchciał , ale o wyznaczonej godz mielismy byc juz pod pomnikiem Mikołaja Kopernika.Niestety nie dotarło 5 chlopców, wiec złapalismy za teletony i zaczelismy do nich dzwonic ,ale bez skutków. Wiec nasza pani poszła juz bo pilety ,a my zostalismy z 2 opiekunkami az zobaczylismy 4 chłopców idących w naszą strone natomiast brakowało jeszcze jednego ,ale zanim zapytalismy sie ich gdzie on jest my dziewczyny zaczelismy go bic torebkami bo to był nasz oczekiwany z niecierpliwoscia film.dowiedzielismy sie ,ze nasi koledzy poszli pograc wmaszyny , a jeden z nich wlasnie kupił zdrapke i nie chciał stracic 2 zl wiec jeszcze ja zdrapał,a reszta wyszła. Natomiast on nie wiedzial gdzie isc i zadzonił do jednego z kolegów a on poszedł po niego i wrócił okazałó sie ze wygrał on 7zl i sie z tego bardzo cieszył wtedy roszylismy szybkim krokiem na seans .
uwazam ze ta wycieczka jest niezapomiana i napewno bedziemy chcieli powtórzyc ja jeszcze raz .
1 1 1