Odpowiedzi

2009-12-07T20:57:31+01:00
My mum is a person which I am admiring. She is a guiding light for me. I would like to be so accommodating and as courteous as she, to have such a positive approach towards the life and the friendly attitude towards other people. My mum is a really remarkable woman. People treat her with the respect and there is no person which badly she would call her. I am taking the example from her and I am trying to help other the same as she. This way I adore nobody, I love and I am admiring like her. I just love my mom.

Osobą którą podziwiam jest moja mama. Jest dla mnie wzorem do naśladowania. Chciałbym być tak uczynny i uprzejmy jak ona, mieć tak pozytywne podejście do życia i przyjazne nastawienie do innych ludzi. Moja mama jest naprawdę niesamowitą kobietą. Ludzie traktują ją z szacunkiem i nie ma osoby która źle by na nią powiedziała. Biorę z niej przykład i staram się pomagać innym tak jak ona. Nikogo tak nie uwielbiam, kocham i podziwiam jak ją. Po prostu kocham swoją mamę.
2 5 2
2009-12-07T21:06:54+01:00
Person, I admire be which my mum. he brings up me on morale always, it helps me only as it will be given . It fostered me when I was small child else. She is exemplar for I thing she (its; her; it) head be a lot .Na, ensue from which always try (look) .When something only, I try to stand in its defense history always. It is amusing and I love her for it sincere .I.