Odpowiedzi

2009-12-07T20:43:38+01:00
W prawym górnym rogu : miejscowość i data
powitanie ;) typu : Kochani rodzice !
Wstęp
Rozwinięcie
Zakończenie
Podpis ;)
2009-12-07T20:53:15+01:00
Niebo, 26.04.2009

Najkochańsi Rodzice!
Tu, do nieba, trafiłam za młodu. Chcąc czy nie chcąc musiałam przyjąć zaproszenie od Pana Boga. Moja podróż z ziemi do nieba trwała dla mnie całe wieki, choć Bóg zapewniał mnie, że był to naprawde krótki moment.
Ojcze najdroższy. Tęskie za twoimi wierszami. Za naukami i czułością jaką mnie darzyłeś. Twoja sroga natura wobec mnie była uzasadniona, robiłes to dla mojego dobra. Nic tu, w tym "lepszym" świecie, nie jest w stanie mi Cię zastąpić. Na poczatku było mi tak trudno zyć bez Ciebie. Dni spędzałam na rozmyślaniu, dlaczego? Dlaczego tak się stało, że to ja musiałam odejść z tego świata i zyć tutaj bez Ciebie. Żadne słowa nie są w stanie opisać mojej tęsknoty.
Droga mateczko, twoje posiłki, czułe słowka i miłość jaka mnie darzyłaś jest, wierz mi, niezastąpiona. Sam Bóg wie, jak bardzo mi Ciebie brakuje. Tych popołudni spedzonych razem. Żartów i smutków. Jednak z Toba w tych smutkach zawsze znajdywało sie "światełko w tunelu".
Tęskie za wami, jak za niczym na świecie. Tu jest niebo, jednak o wiele bardziej pragne być teraz z wami na ziemi. Przytulić sie do mateczki. Usiąść koło ojca i wsuchiwać się w jego poezję. Mam głęboka nadzieje, że podzielacie choć w części mój ból i że brakuje wam mnie.

Kocham was najmocniej w niebie.

Urszulka.


Chodziło o Urszulkę od J. Kochanowskiego, tak? Mam nadzieję ;D
Dostaniesz za to 4 murowane, tylko nie jestem pewna co do przecinków i ortografii.