Witam!przetłumacz teksty A,B,C,D kture sa zamieszczone na ponizszych linkach tylko nie w translator.pl czy tez cos innego

http://w717.wrzuta.pl/obraz/7tyFyPLA568/dsc00036

http://w717.wrzuta.pl/obraz/0QLcLU0e8zm/dsc00037

http://w717.wrzuta.pl/obraz/ae7vOrdsC3u/dsc00038

http://w717.wrzuta.pl/obraz/1TLItDVPXEc/dsc00040

zadalem to zadanie wczesniej ale zapomnialem dac obrazkow

1

Odpowiedzi

2009-12-08T19:33:31+01:00
A. Moje ulubione miejsce to park miejski. Tutaj jest cicho i spokojnie, mogę myśleć. I nawet mojego ulubionego ławce pod drzewem samolotu. Często tu siedzieć i myśleć o sobie, o moich znajomych, moja szkoła. Czasami są dni, kiedy siedzieć i myśleć o bichts zdecydowanie. Ale muszę, że tak odzyskać najlepsze.
B. Moje ulubione miejsce to mój własny pokój. Jest mały, ale przytulny. Tu spędzają najwięcej czasu. Po szkole I'm doing my homework, słuchać muzyki, spotykam się z przyjaciółmi i śni. Oto przeszkadza mi brak. Czasami po prostu nie robić nic - leżeć na łóżku i oglądać telewizję. Czasem jestem czytanie moich ulubionych książek.
C.Moje ulubione miejsce w piwnicy domu. Założyłem sobie, i tu czuję się dobrze. Jeśli masz problemy, przychodzę tutaj i myśleć. Miękkie światło, łagodna muzyka z mojego stereo - czego mnie relaksuje. Nie jest to także wychodzą i to też nie przeszkadza leżące na temat miejsca, gdzie w kilka rzeczy. Tutaj mam spokój.
D. Moje ulubione miejsce to jest kawiarenka internetowa. W przypadku małej ilości pieniędzy mogę korzystać z Internetu bez spadkobiercy włamania grać z komputerem lub czat. Często sieć jest przepełniona, a ponieważ wymaga bardzo dużo cierpliwości. I czekać. Jak rozmawiam z moimi przyjaciółmi na temat najnowszych wiadomości z rynku oprogramowania. Jestem Computerfan i czas w kawiarence internetowej mija mi szybko, ale lubię go.