Przetłumaczyć na Język Polski.
Dear John,

Greetings from Rome! I arrived on Saturday evening and since then I have had a great time here. The place I’m staying in is a 4- star hotel with a big swimming pool. My spacious and very comfortable room is in front of a beautiful garden. The Italian’s cuisine is delicious. Tomorrow I’m going to see FC BARCELONA playing with AS ROMA. I hope you’re having so much fun as I’m having ;-) .

3

Odpowiedzi

2009-09-02T21:11:04+02:00
Powitaninia od Rzymu! Przybyłem w sobotę wieczór i zatrzymałem się w 4 gwiazdkowym hotelu z dużym basenem. Mój przestrzenny i bardzo wygodny pokój jest od frontu pięknego ogrodu. Język włoski jest przemiły. Jutro udaję się na mecz FC Barcelona - AS Roma. Mam nadzieję że będzie dobra zabawa.
1 1 1
2009-09-02T21:15:17+02:00
Drogi John!
Pozdrowienia z Rzymu! Ja przyjechałem w sobotni wieczór i teraz mam dużo wolnego czasu. Ja zatrzymałem się w hotelu 4-gwiazdkowym z wielką pływalnią. Mój obszerny i bardzo wygodny pokój jest przed pięknym ogrodem. (...) Jutro udam się, widzieć jak FC BARCELONA gra z Rzymem. Mam nadzieję, że wy też bawicie się dobrze tak jak ja ;-)


PS. Przepraszam, ale nie potrafiłam przetłumaczyć jednego zdania w miejscu które oznaczyłam... ;-(
2009-09-02T21:19:22+02:00
Drogi Janie,
pozdrowienia z Rzymu. Przybyłam tu w sobote i od tego czasu wspaniale spedzam tu czas. Mieszkam w czterogwiazdkowym hotelu wyposażonym w wielki basen. Mój przestrzenny i bardzo wygodny pokój jest naprzeciwko pięknego ogrodu/ Włoska kuchnia jest przepyszna. Jutro zamierzam zobaczyc mecz pomiędzy FC BARCELONĄ a AS ROMĄ. Mam nadzieję, że bawisz się równie dobrze jak ja ;-)

Pozdrawiam,
matteushq;)
1 2 1