Odpowiedzi

2009-09-03T14:39:20+02:00
Człowiek stojący na rozdrożu zawsze musi podjąć jakąś decyzję. Moim zdaniem warto ryzykować, dlatego wybiorę nową, nieznaną drogę. Na pewno będzie to droga trudniejsza, ale przyniesie większą satysfakcję. W myśl zasady "nie ma ryzyka, nie ma zabawy" na tej drodze spotka nas wiele niespodzianek i przygód, dzięki czemu możemy się dobrze bawić i zapamiętać dane doświadczenie na długi czas. Istnieje też możliwość, że wybór przerośnie nasze możliwości, wtedy może nie być tak wesoło, jednak jeśli zawsze będziemy wybierać pewne i oznaczone drogi, nigdy nie poznamy niczego nowego, narazimy się na stagnację i monotonię. Oczywiście nie zawsze należy od razu rzucać się na głęboką wodę, z tego względu trudno jest podjąć tę decyzję hipotetycznie, ale ogólnie rzecz biorąc uważam, że lepiej jest wybierać nowe, nieznane drogi.
12 4 12
2009-09-03T14:41:41+02:00
Wybrałabym drogę oznaczoną, ponieważ prawdopodobnie prowadziłaby do jakiejś wioski/miasta.nie ryzykowałabym pójściem drogą nieoznakowaną,gdyż nie wiadomo, czy prowadzi w bezpieczne, normalne miejsce
4 2 4
2009-09-03T14:44:51+02:00
Znajdując się na rozdrożu mam do wyboru dwie drogii. Jedna z nich jest nowa której w ogóle nie znam, zaś druga jest już mi bardziej znana i do tego oznaczona. Stoję teraz przed wyborem którą z tych dróg wybrać. Wybieram jednak drogę, którą kojarze, ponieważ wiem, że na niej nie zabładzę a znaki skierują mnie do miejsa do którego dąże. Drogi nowe i niepewne czasami potrafią wyprowadzić człowieka "w las". Nie wiemy co nas na niej spotka a brak znaków stanowi jeszcze większe utrudnienie dla podróżującego. Ludzie najczęsciej poruszają się po takich miejscach które znają, bądź chociaż troche kojarzą.
4 3 4