PROSZE POMÓZCIE. PILNE. ( POTRZEBNE MI TO JEST NA JUTRO PRZED 8)
Ksiązka "Ludzie bezdomni", a to zadanie: Przygotuj prawdopodobna wersje życia państwa Judymów (Tomasza i Natali). Optymistyczna lub pesymistyczną. 10 zdań złożonych.
POMOŻCIE PROSZE. Z GÓRY DZIEKUJE!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T13:43:34+01:00
Zycie państwa Judymów...
Tomasz po wielu swoich przygodach i dośwaidczeniach wiazacych sie z jego decyzją postanowił ją zmienić. Dowiedział się o Pannie Natali wystarczająco duzo aby móc sie do niej zbliżyć i postarac sie o jej ręke. Postanowił się z nia umowić w parku obok jej domu, choc na poczatku nie była ona zbyt przekonana co do potrzeby ich spotkania, lecz po jego namowach zgodziła sie. Spoktali się wieczorem, Judym podarował Pannie Natalii duży bukiet róz w ramach przeprosin za jego wcześniejsze egoistyczne zachowanie. POczątkowo panna natalia nie wiedziała jak ma się zachowaci co powiedzieć, zastanawiała się czy moze mu powiedzieć o swoich uczucuach jednak powstrzymala sie.
Tomasz zaczął opoweiadać jej o swoich przezyciach związahych z jego wczesniejszym wyborem i jego przemyśleniach dotyczacych tamtej decyzjii. Panna Natalia sluchala go z coraz wiekszym zaciekawiemiem, gdy w koncu Tomasz przestał mówić o tym co bylo i zaczął jej mowić o jego planach na przyszlośc i ze chciałby dzielic z nią życie bo nikogo nigdy nie kochał tak bardzo jak jej. Natalia rozpłakała sie, nie miala wiekszych marzeń niz spedzić życie z tym oto człowiekiem, który siedział obok niej jdnak bała sie jego kolejnej zmainy decyzji. Po krotkim zastanowienu zgodziła sie jednak spedzić z nim reszte swojego życia. 6 miesiecy po tym wydarzeniu Judym wziął ślub z Natalią i założyli rodzinę, mieli 3 dzieci z ktorych byli bardzo dumni, nigdy nie brakowało im pieniedzy na ich wyżywienie oraz miłości i cierpliwosci na ich wychowanie. Judym od tego czasu nigy nie żałował zmiany swojej wcześniejszej decyzji.
Możesz sobie troche skrócić :)