Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-08T15:39:02+01:00
Po przez podróże możemy poznawać świat. Zobaczyć ciekawe miejsca, jakie do tej pory mogliśmy podziwiać jedynie w gazetach lub książkach. Może również wiele się dowiedzieć od przewodnika lub z kupionej na miejscu ulotki. Później na lekcjach jeżeli będzie temat o jakiejś budowli, która widzieliśmy na własne oczy możemy o niej dokładnie i ze szczegółami i o niej opowiedzieć. Myślę, że podróże są ekscytujące i pełne przygód.
Naprawdę warto jest zwiedzać i podróżować po świecie, bo jest do zwiedzenia tyle pięknych cudów naturalnych i wybudowanych ludzkimi rękami.
19 1 19
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T15:44:30+01:00
Dawniej podróże był to przywilej jedynie dla zmożnych rodzin. Jednak ograniczały się tylko do podrózy po swym kraju. Zagranicznie podróże był to niesłychany przywilej i przeznaczony tylko dla miliarderów. Teraz podróżować może każdy. W różny i interesujący sposób. Jest wiele dostępnych miejsc godnych poświęcenia uwagi. Ludzie robią tak by nawet najtrudniej dostepne miejsca były możliwe do zwiedzenia. KAżdy z pewnością lubi podróżować. Przemiawia za tym wiele argumentów. Na przykład to , że podróżowanie przynosi wiele nowych doświadczeń i doznań. Poznajemy inną historię, kulturę i obyczaje. Możemy się poczuć jako cząstka miejsca do którego się udaliśmy. Podróże to też oczywiście nowy poziom wiedzy. Zgłębiamy dane o miejscu podróży i w ten sposób poszerzamy swoją widzę, nie tylko o miejscu podróży ale tez histori z nim związanej itp... Z pewnością dzięki podróżom poznajemy nowych ludzi. Osoby które podobnie jak my chcą odwiedzać inne kraje i jak najlepiej je poznać. Gdy podróżujemy zagranicę to mamy mozliwośc poszerzania swych umiejętności językowych. Praktykujemy język obcy którego się i uczymy i poznajemy choć w niewielkim stopniu język danego kraju. Jak powszechnie wiadomo podróże nie są tanie. Jednak i temu mozna poradzić. Bo wspaniałą przygoda jest podróż autostopem gdy nie znamy celu drogi. Warto podróżować choćby z jedym plecakiem. KAżda podróż przyniesie wiele nowcyh atrakcji i doznań. Sprawdzimy siłę charakteru i poznamy wiele nowcyh histori. Podróże kształcą i dlatego warto podróżować.
33 1 33