Odpowiedzi

2009-12-08T15:44:49+01:00

moja przyjaciólka ma na imie angelika i ma 19lat.Ma dlugie blond wlosy piwne oczy i 164cm wzrostu.W tej chwili sie nie uczy tylko pracuje.Znamy sie bardzo dlugo i jeszcze nigdy sie nie poklucilysmy.W trudny i latwych sprawach zawsze moge na nia liczyc ze mi pomoze jestem jej wdzieczna z tego powodu.Moja przyjaciólka mieszka na wildzie razem z mama i tata ma takze rodzenstwo dwóch braci i jedna siostre ale oni juz sa dorosli i nie mieszkaja razem z nia.Angelika bardzo lubi male psy,sluchanie muzyki,chodzenie na dyskoteki i zakup,jej a interesuje sie fryzjerstwem.Mamy bardzo duzo wspolnych tematow do rozmow i zawsze sie dogadujemy.

2009-12-08T15:47:14+01:00
Moja kolezanka zuzia jest mila ,pogodna,zawsze usmiechnieta,zawszepomaga innym.Moja druga kolezanka Jagoda jest wysportowana,nerwowa-czesto mozna ja zdenerwowac-,niespokojna,czesto halasuje,ale ja bardzo lubie.
2009-12-08T15:47:59+01:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
Agata bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody ? kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. Agata uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem Agata to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.

2Ania to super koleżanka. Znamy sie od 2 lat i super sie dogadujemy. Jest to huda wysoka blądynak o niebieskich oczach. Pochodzi z biednej rodziny. Każdy pomaga jej jak możę.Jest bardzo koleżeńska moge zawsze na nia liczyć. Lubi pomagać innym. Jest chora na hiv ale każdy ją bardzo lubi. Nikt jej nie tarktuje inaczej. Każdy jej pomaga. Lubi tańczyc, śpiewać.