Odpowiedzi

2009-09-03T18:33:09+02:00
Drogi Adamie i droga Ewo .

Jestem bardzo nie zadowolona, gdyż przez Was, staliśmy się śmiertelni.
Jest bardzo dużo strat, gdy Ty Ewo zerwałaś owoc. Straciliście zaufanie Boga co jest bardzo ważne, utaliciliscie niewinnośc. Ytraciliście bezpieczenśtwo. Adam został skazany na cięzką pracę . Ewa została ukarana tym, że bd rodziła potomstwo w bolu. Bedą odczuwali ból, wstyd i zakłopotanie.
Natomiast są treż zyski z tego, że zerwalisćie ten owoc
nauczyliśmy się odrózniać dobro od zła. Możemy dokonywać wybory. Docceniamy sb wzajemnie. Odkrywamy swe człowieczenstwo.Mussz dopisdac i zmienic osoby.
Szybko to pisałam .
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-03T18:52:23+02:00
Drodzy Adamie i Ewo !!

Raj- To miejsce miało być dla was . Żyło by się wam tam wspaniale lecz ulegliście pokusie i zerwaliście jabłko z drzewa. Popełniliście grzech , który został nie wybaczony przez Boga. To dzieki wam wiemy czym jest grzech. Gdyby nie wy na świecie być może nigdy nie poznalibyśmy pojęcia "zło". Jednak wiemy co to zło i grzeszymy na codzień. Czy jedno jabłko było tego warte. Dostaliście zadość uczynienie , ale co nam z tego skoro dobro nie zapanowało na świecie.Z drugiej strony jednak świat nie mógł by istnieć gdyby zło nie istniało. Teraz już nic nie zdziałacie ale dziękuje wam bo dzięki wam mogę dokonywac wyborów pomiędzy dobrem a złem.
...
Podpis !!!
2 5 2