Odpowiedzi

2009-09-03T18:25:00+02:00
Drogi (imie)
Dawno sie nie odzywałem a tu jusz skończyły sie wakacje, dlatego postanowiłem ze napisze do cb list w kturym opisze ci jak spędziłem swoje wakacje.
W te wakacje razem z kilkoma przyjaciułmi wybralśmy się w gury, duzo sie po nich wspinaliśmy dlatego w czasie tego wyjazdu zdobyliśmy miendzy innym takie szczyty jak: giewont, kasprowy, czy kościelec. Z szczytów wszystkich tych gur rozciągały sie niesamowite widoki. gdy zaś nie chodziliśmy po gurach zwiedzaliśmy inne ciekawe miejsca lub jeździliśmy na rowerach.
Myśle ze ten wyjazd był bardzo udany, i swietnie sie na nim bawiłem. podobnie jak przez reszte wakacji w czasie kturych często spotykałem sie ze swojimi znajomymi jeżdziliśmy na basen czy wycieczki rowerowe w ruzne ciekawe miejsca. Wiesz jusz jak ja spedziłem wakacje teraz chciał bym byś ty opowiedział mi o swoich wakacyjnych przeżyciach.
kończe i czekam na szybką odpowieć.
sobiak1995
2 3 2
2009-09-03T18:43:52+02:00
Drogi Maćku!

Równy miesiąc temu wróciłem z Sopotu. Byłem tam z rodzicami i siostrą.
Niebyłem zadowolny, że tam jadę jednak gdy przyjechałem była śliczna pogoda. jUŻ w pierwszy dzień kąpałem się w morzu. Na molo w Sopocie spostrzegłem znanego, słynnego Rafała Masraka który uczył tańczyć. Z chęcią dołączyłem się do grupy uczniów. Po południu, gdy zjedliśmy obiad wyruszylismy nad morze.
Tata zabarł mnie na rejs statkie. Jednak bardziej podobało mi się pływanie na skuterze. Z niechęcią wróciliśmy do domu.

Było bardzo fajnie, z Chęcią wybrał bym się tam jeszcze raz.
pozdrawiam
piotr
P.s Ciekaw jestem gdzie ty byłeś na wakacjach.? Czekam na odpowiedz
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-03T20:33:04+02:00
Cześć Kasiu.

Bardzo ucieszył mnie Twój poprzedni list. Przepraszam, że nie odpisałam od razu, ale wyjechałam na miesiąc do Londynu.

Londyn jest piękny. Miałam okazję zwiedzić go dosyć dokłądnie, a oprócz tego chodziłam na kurs językowy, dzięki czemu poprawił się mój angielski. Musimy kiedyś pojechać razem do Londynu, tam jest tyle wspaniałych miejsc, jakie chciałabym Ci pokazać. Wszystkei zabytki są naprawdę cudowne. Big Ben, Buckingham Palace, Houses of Parliament i Trafalgar Square to niezapomniany widok. Ogromne wrażenie wywarły na mnie londyńskie muzea. Zwłaszcza Galeria Narodowa. Ale najciekawszą przygodę miałam w muzeum Madame Tussauds.

Wizytę w tym muzeum planowaliśmy od początku. Pojechaliśmy tam w ostatnim tygodniu, ale po drodze złapaliśmy gumę i spędziliśmy 3 godziny na przedmieściach Londynu, czekając na pomoc drogową. Byliśmy strasznie zdenerwowani, bo nei wiedzieliśmy, kiedy będziemy mogli pojechać, a bilety były już kupione i gdybyśmy nie poszlli wtedy, to już w ogóle. Udało nam się dojechać do muzeum dopiero na 15. Zwiedzanie zaczęliśmy o 15:30. Kiedy weszłam do oddzielnego pokoju gdzie były figury aktorów, okazało się, że nie mogę z niego wyjść. Strasznie się przestraszyłam, bo myślałam, że już zostanę w środku. Kiedy wyszło na jaw, że tam jestem, obsłuuga wypuściła mnie. Okazało się, że już zamykali, tak długo mi tam zeszło. Mimo tego, że zamknęliby mnie z Bradem Pittem i Orlando Bloomem, to cieszę się, że jednak mnie stamtąd wypuścili.

Odpisz mi, jak spędziłaś wakacje. Uściski dla Twoich rodziców.
Trzymaj się,
Ola.
1 3 1