Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T16:40:48+01:00
Witam Cię

Wreszcie wróciłem na swoją Planetę i do swojej Róży . Czy jest Ci smutno beze mnie ? Czy masz mi za złe ,że opuściłem Cię tak nagle ?
Wybacz , jeżeli tak jest . Na Twojej planecie nauczyłem się jednak wielu cennych rzeczy , posiadłem wiedzę , której tutaj nie mógłbym nabyć .
Nauczyłem się przyjaźni , miłości , tolerancji , zrozumienia . Zrozumiałem ,że własny dom jest zawsze najpiękniejszy .
Pamiętasz ,że dobrze widzi się tylko sercem . Stosuję tą zasadę u siebie , ale nie tylko . Zamykając oczy wspominam nasze spotkanie , nasze rozmowy .
Nauczyliśmy się siebie . Chociaż może nie do końca . Bo człowieka nalezy odkrywać przez całe życie . Myślę ,że rozumiesz teraz , jak wielka była moją tęsknota do Róży. Jeżeli naprawiłeś swoją maszynę - jestem szczęśliwy .
Ona pozwoli Ci przenieść się tam , gdzie zmierzałeś . Tak jak mnie żmija pomogła przenieść się do Rózy . Patrz w gwiazdy . Codzinnie wypatruj i słuchaj dzwoneczków , o jakch Ci wspominałem .Mimo ,że jestem w innym świecie , jestem też blisko Ciebie .Cieszę się jeżeli to czujesz . Pamiętaj ,że w świecie ducha nie ma pożegnania . Pozdrawiam Cię cieplutko
1 5 1
2009-12-08T17:25:52+01:00
Ziemia 15.07.2009r. ( PO PRAWEJ STRONIE )
dROGIprzyjacielu ! (na środku strony )


(AKAPIT) NA WSTEPIE LISTU CHCIAŁBYM CIE POZDROWIC I PRZEPROSIC ZE WYJECHAŁEM BEZ POZEGNANIA .
(OD AKAPITU ) PISZE DO CIEBIE BY WYJASNIC POWODY DLACZEGO WROCILEM DO SIEBIE,NA SWOJA PLANETE. MOJE PODROZE WIELE MNIE NAUCZYLY I USWIADOMILEM SOBIE CO JEST DLAMNIE NAJWAZNIEJSZE . ZROZUMIALEM ZE NIEPOWINIENEM ZOSTAWIAC MOJEJ ROZY NA PASTWE LOSU , POWINIENEM BYC PRZYNIEJ I OPIEKOWAC SIE NIA . DZIEKI TEMU ZE SPOTKALEM LISA DOWIEDZIALEM SIE CO TO JEST PRAWDZIWA PRZYJAZN I MILOSC.'' OCZY SA SLEPE , TRZEBA PATRZEĆ POPRZEZ SERCE" . NIE DOSTRZEGALEM PIEKNA WEWNETRZNEGO ROZY PATRZYLEM TYLKO NA JEJ ZEWNETRZNA URODE I ZACHWYCALEM SIE NIA . PODCZAS POBYTU NA TYCH WSZYSTKICH PLANETACH ZROZUMIALEM ZE ROZA JEST DLA MNIE NAJWAZNIEJSZA I ZE JEST ONA JEDYNA W SWOIM RODZAJU .
( OD AKAPITU) DZIEKUJE CI ZA TO WSZYSTKO CO DLAMNIE ZROBILES , A BYLO TEGO NAPRAWDE SPORO .PAMIETAJ ZE ZAWSZE BEDZIESZ W MOIM SERCU .

MAŁY KSIAZE . ( PO PRAWEJ STRONIE)
1 5 1