Odpowiedzi

2009-12-08T16:41:37+01:00
Wiara w Boga jest to wierzenie, że Bóg istnieje, jest naszym ojcem i stworzycielem nie tylko ludzi ale i ziemi i nieba. Wiara w Boga polega także na tym, aby żyć tak jakby z nim i postępować tak jak on nam nakazuje.

Wiara w Bogu jest to wierzenie Boga że go kochamy i nigdy nie zawiedziemy. Dał nam dużo i oczekuje On od nas za to miłości, dobrych uczynków i postępowania według Jego zasad, czyli dekalogu itp.

Mam nadzieję , że pomogłam :)
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T22:37:41+01:00
Każdy katolik (jak to mówimy na owe czasy wierzący - praktykujący) wierzy w Boga . Chodzi do kościoła by usłyszeć co ma nam do przekazania . Modli się do niego o potrzeby łaski i dary Ducha Świętego . Każdy może powiedzieć że wierzy w Boga ale jak jest na prawdę ?? Według mnie naprawdę ci co wierzą w Boga wierzą i również jemu - jego gestom , uczynkom , słowom . Wiarą Bogu możemy oddać oddanie całego siebie w jego ręce . Wierzymy , jesteśmy pewni , że uchroni nas od złego , że pomoże w trudnych chwilach . Jest dla nas przyjacielem . A dla tych co mówią że wierzą w Boga ale nie wierzą Bogu , jest on zwykłym Bożkiem jednym z wielu innych na naszej planecie .

3 3 3