Odpowiedzi

2009-12-08T17:35:19+01:00
Drogi Mały Książę
Chciałbym cię chociaż raz zobaczyć na żywo i wysłuchać twoich mądrych praw życiowych. LEcz niestety chyba tak się nie stanie więc chciałabym się z Tobą podzelić ważnym zagadnieniem pt; Przyjąźń "
Słowa , które powiedział twój przyjaciel lis " Odpowiadamy za to co oswoiliśmy" głęboko wryły się w moje serce. Dlatego nasunęło mi się pytanie " Czy warto mieć przyjaciela ? " . Moim zdaniem tak , ponieważ przyjaciel to osoba na którą można liczyć , w każdej chwili można na nią liczyć . Gdy inni ludzie zawiodą ona jest zawsze przy nas. Nieopuszcza nas w trudnych sytuacji. Sądzę że każdy pragnie by ktoś troszczył się o nas i dbał. Żebyśmy mieli komu wyjawić swoje problemy , wyżalić się , ponażekać na los i razem z tą osobą łapać dla siebie trochę szczęścia.
Reasumując przyjaźń, która nas otacza daje powody do zadowolenia, bo przyjaciel w naszym życiu jest bardzo cenny, dlatego warto pomagać innym nawet w momentach zawahania. Najcenniejszy jest ten przyjaciel, który pomaga, a nie woła nic w zamian.
Imię ... np; Ola