Odpowiedzi

2009-12-08T17:24:45+01:00
PONIEDZIAŁEK
Dzisiaj wstałam bardzo wcześnie, gdyż spieszyłam się na dodatkowe lekcje wychowania fizycznego. Po szkole udałam się prosto do mojej przyjaciółki - Ani. Oglądałyśmy filmy na DVD i upiekłyśmy ciasto. Wieczorem odrobiłam lekcje, a następnie przeczytałam niedługi tomik z poezją. To był udany dzień.

WTOREK
Dzisiaj mieliśmy dzień wolny od nauki, gdyż przypadał dzień edukacji narodowej. Razem z Żanetą postanowiłyśmy pójść na basen i poćwiczyć nurkowanie. Gdy już byłyśmy na miejscu było sporo dobrej zabawy! Wieczorem oglądnęłam mój ulubiony film w telewizji i poszłam spać dość wcześnie.

ŚRODA
Dzisiaj jest chyba najgorszy dzień w moim życiu! Dostałam 1 z klasówki z chemii, a na dodatek spóźniłam się na autobus i musiałam godzinę siedzień na ławce, przy przystanku. Mama powiedziała, żebym się nie przejmowała, ale ja i tak się denerwuję. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień.

CZWARTEK
Dzisiaj prosto po szkole udałam się do mojej ulubionej cukierni i kupiłam sobie ciastko z kremem - takie jakie lubię najbardziej. Zasłużyłam na nie, gdyż poprawiłam ocenę z chemii na... celującą! Moja przyjaciółka, Milena, powiedziała, że jak chcę to potrafię. Chyba ma rację. Nie mogę się doczekać jutra!

PIĄTEK
Dzisiejszego dnia wstałam później, ponieważ odwołano nam dwie pierwsze lekcje. Cieszyłam się, bo były to historia i biologia. Wracając ze szkoły do domu spotkałam moją dawną koleżankę z kolonii. Porozmawiałyśmy trochę i umówiłyśmy się na jutro. Już nie mogę się doczekać!

SOBOTA
Drogi pamiętniku, nie uwierzysz co się dzisiaj stało! Otóż spotkałam się z Darią (tak jak pisałam wcześniej) i okazało się, że przeprowadza się do mojego bloku! Czyż to nie cudownie? Będziemy mogły się częściej spotykać. Mam nadzieję, że się nawet zaprzyjaźnimy. Bardzo bym tego chciała...
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T17:36:57+01:00
Monday
I was in school. My friend said me that he liked me! My teacher got me good mark. For dinner i had eggs and backon. mmmm! delicious!
Poniedziałek
Byłam w szkole. Mój kolega powiedział mi, że mnie lubi. Nauczyciel dał mi dobrą ocenę. Na obiad miałam jajka i bekon. mmmm! pycha!

Tusday
I was in the cinema with my class. We saw good film. This film was about little girl, who wanted go to school. She was very ill and she didn't go to her school. Our trip was great!
Wtorek
Byłam z klasą w kinie. Widzieliśmy dobry film. Był o małej dziewczynie, która chciała chodzić do szkoły. Była bardzo chora i nie mogła do niej chodzić. Wycieczka była świetna.

Wensday
I was at school. I met with my friend. We told all two hours. She has just came back to Polad from Germany. I like her.
Środa
Byłąm w szkole. Spotkałam koleżankę. Rozmawiałysmy dwie godziny. Ona własnie wróciła z Niemiec do Polski! Lubie ją.

Thursday
I was at the doctor. I have got a flu. I have a headache. I have got temperature, too. I feel terrible.
Czwartek
Byłam u lekarza. Mam grype. Mam ból glowy. I temperature też. Czuję sie okropnie.

Friday
My aunt come back to Kraków from Warszawa. She looks after me. She tells with me all day. I feel good.
Piątek
Moja ciocia wrócia do Krakowa z Warszawy. Opiekuje sie mna. Rozmawia ze mną cały dzień. Czuję sie dobrze.

Saturday
Tuday, i doing my homework. I wasn't at school and I haven't last lessons. I has learned all day. I fell very good.

Sobota
Dzisij, robie zadanie. Nie byłam w szkole i nie mam ostatnich lekcji. Uczę sie już cały dzień. Czuje sie bardzo dobrze.

mam nadzieje, że pomogłam ;))) ;*
1 5 1
2009-12-08T17:47:56+01:00
1) Wstałem rano 0 godzinie 7.35 zjadłem sniadanie i poszedłem do szkoły. Tam czekały na mnie 2 kartkówi z Polskiego i matematyki. Po 7 lekcjach wróciłem do domu. Tam mam czekała na mnie z objadem. potem odronbiłem lekcję i poszedłem spać.
2) wstałem o godzinie 9.45 gdyż była to sobota. O godzinie 10 zjadłem sniadanie. Potem uczyłem się około 2 godzin, mama na mnie nakrzyczała bo nie posprzatałem w pokoju. oglądałem telewizje ok 45 minut grałem na komputerze w grę SoF II i poszdłem spać.
3)W niedzielę wstałem o 8.10 gdyz musiałem isć do kościoła. Zjadłem sniadanie i o 8.25 poszedłem do koscioła. Msza trwała ok, 55 minut. Wróciwszy z koscioła miałem okazje pograć na komputerze. Potem o godzinie 12 zjadlem obiad przygotowany przez mamę. od godziny 17 uczyłem się do szkoły. No i tak własnie miną mój dzien.


3 dni ale przynajmniej nie z neta!!!