Proszę o przetłumaczenie:

At the Egyptian sleepover, you watch a film about X-rays of the mummies. At the Roman sleepover, there are theatre activities. At the Aztec sleepover, you learn about the museum's Aztec masks, and listen to stories about human sacrifices.
later in the evening, there's a special dinner. But don't worry, it isn't Egyptian, Roman or Aztec food! then you sleep in the museum, next to the sculptures.
What do you need? Bring a sleeping bag, because there aren't any beds in the museum.

3

Odpowiedzi

2009-12-08T18:16:44+01:00
2009-12-08T18:18:20+01:00
W egipcie można , obejrzeć film o promieniowanie rentgenowskie mumii. Na sleepover Roman istnieją teatru działań. Na Aztec sleepover, poznają muzeum Aztec maski i posłuchać opowieści o ofiary z ludzi.
późnym wieczorem, nie ma specjalnej kolacji. Ale nie martw się, nie jest egipskich, rzymskich Aztec istnieje! idziemy do muzeum, obok rzeźby.
Czego potrzebujesz? Przywieźć ze sobą śpiwór, ponieważ nie ma żadnych miejsc noclegowych w muzeum.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T18:25:03+01:00
Na egipskim sleepover można obejzec film o promieniowaniu rentgenowskim mumii. Istnieje tam rzymski teatr działan. Na Aztek można poznać muzeum maski i posłuchać opowieści ofiar ludzi. Późnym wieczorem nie ma specjalnej kolacji, ale nie martw się, nie ma tam egipskiego,rzymskiego i Aztec jedzenia! Można spać w muzeum obok rzeźby. Czego potrzebujesz? Przywieś ze sobą śpiwór, ponieważ nie ma żadnych miejsc noclegowych w muzeum