Zredaguj opowiadanie, które zakończysz słowami: "To są moje wspomnienia, których nie zapomnę do końca życia."

potrzebne mi opowiadanie... na 75 % strony kartki A4 ! ja aby proszę o długi wstęp i długie zakończenie... rozwinięcie sama sobie opisze...
z góry dzięki ;)

2

Odpowiedzi

2009-12-08T18:47:33+01:00
Trzy lata temu, w piękne, pogodne lato, moi rodzice postanowili, abyśmy wyjechali na tydzień nad morze. Byłam zachwycona, gdyż bardzo lubię miasta takie jak Gdynia, Gdańsk czy Sopot. Od razu spakowałam swoje rzeczy, pożegnałam się z przyjaciółkami i wyjechaliśmy w drogę.

ROZWINIĘCIE

Te wakacje były najlepszymi, na jakie kiedykolwiek wyjechałam. Poznałam na nich mnóstwo serdecznych ludzi, zwiedziłam ciekawe obiekty, oraz poznałam historię wymienionych przeze mnie wcześniej miast. To są moje wspomnienia, których nie zapomnę do końca życia!
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T18:53:39+01:00
.. hmm .
np .
zacznj tak
( przedzkole to mogło być )

To było jesieią . Pierwszy dzień w nowej szkole , nowi ludzie . Miałam wtedy 6 lub 7 lat . Nie znałam nikogo , siedziałam obok pani niewiedząc co się wokół dzieje . Stworzyło sie już pare grup - kilka chłopców bawiło się samochodami , dziewczyny układały klocki . Nagle w kącie zobaczyłam pewną postac w czerwonej , długiej sukience , z włosami spiętymi w piękny warkocz siedziała przy wózku i wpatrywała się w inne dzieci ,cały czas się usmiechała. Cały czas podchodziły do niej jakieś dzieci i towarzyszyły jej w zabawie , lecz po kilku chwilach wracały do innych dzieci . Zawsze byłam dośc wstydliwa a więc postanowiłam , zebrac wszystkie siły i podejść do niej .

No i masz początek koniec może być
od tamtego dnia, jesteśmy przyjaciółkami . Ta przyjaźń przetrwała do dziś . Wiele raze przeszłyśmy i chodź czasem się kłócimy to umiemy sobie wybaczać ponieważ KOCHAMY SIĘ...
" To są moje wspomnieniach , których niezapomnę do końca życia " ...
Naa wiele długich lat...
1 5 1