Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T18:53:05+01:00
Maryla wyszła z domu, więc Ania wykorzystała sytuację i zaprosiła Dianę do domu. Dziewczynki sporo rozmawiały, po czym Shirley zaproponowała przyjaciółce coś do picia. Dziewczynka przekonana była, że częstuje Barry sokiem wiśniowym, jednak podała jej wino. Dla Diany ''napój'' bardzo smakował, dlatego dolewała i dolewała co raz to więcej. Po pewnym czasie upiła się. Po powrocie do domu mama Barry nakrzyczała na nią i zabroniła spotkań z Anią.
32 3 32
2009-12-08T18:53:52+01:00
Ania zaprosiła Dianę do swojego domu. Rozmawiały dość długo a Dianie zechciało się strasznie pić więc ania poszła do spiżarni po sok który Diana tak bardzo lubiła. Diana piła go i piła aż wreszcie się upiła i źle się poczuła. Ania nie wiedziała że upiła Dianę i podała jej zamiast soku alkohol.
28 2 28
2009-12-08T19:49:00+01:00
Pewnego dnia Ania za pozwoleniem Maryli zaprosiła do domu swoją najlepszą przyjaciółkę Dianę z czego była bardzo podekscytowana.
Podczas spotkania dziewczynki prawie cały czas rozmawiały. W pewnym momencie Ania przyniosła ze spirzarki sok (przynajmniej tak jej się wydawało). Poczęstowała nim Dianę. Sama jednak nie wypiła go ponieważ była nasycona jabłkami które wcześnej zjadła w sadzie. Gość był zachwycony ,,sokiem" i wypił go aż 3 szklanki. Po jakimś czasie jednak Diana gorzej się poczuła i mimo prośby ?ani aby dłużej została, dziewczynka poszła o domu. W poniedziałek, Ania została wysłana przez Marylę do pani Linde. Po penym czasie, dziewczynka wróciła do domu zalana łzami . Zaniepokojona Maryla po rozmowie z dzieckiem dowiedziała się z jakiego to powodu, i po pewnej chwili przypomniała sobie, ze Ania tym razem nie jest winna bo to ona powiedziała, że sok stoi w spizarni zamiast w piwnicy.
Ania płakała również dlatego, że mama Diany nie pozwoliła im się więcej spotykać. Na szczęście po czasie, gdy niewinność Ani wyszła najaw zmienoła zdanie, i dziewczynki dalej mogły spędzać ze sobą wolny czas.


Mam nadzieję, że pomogłam i liczę na naj ;)
94 4 94