Słuchajcie Moi Drodzy dobrze władający językiem angielskim :) !

Potrzebuje pomocy ...
Otóż ... z anglika nie jestem jakąś celebrites ... a pani "profesor" zadała nam jako prace domową pewien projekt...
Projekt ten polega na opisaniu zdjęcia, odpowiadając na pewne pytania co do zdjęcia ... Pytania jakoś przetłumaczyłem translatorem .. ale wiecie translator ;///
Napisałem po polsku opis ... ale przetłumaczyć go na angielski nie umiem ... no nie umiem...
I w związku z tym ... miałbym prośbę :)

Przetłumaczy mi ktoś to :
"Chciałbym przedstawić moje najgłupsze zdjęcie jakie mam, mimo to lubię je. Zdjęcie to przedstawia mnie przebranego w coś na kształt wróżki. Obok mnie stoi moja koleżanka Karolina. Zdjęcie było zrobione na balu przebierańców, gdy miałem około 10 lat.Przebierając się za to coś stawiałem na oryginalność... i chyba się udało.W każdym razie było z czego się śmiać. Dlaczego to foto postanowiłem opisać ? A no dlatego, ponieważ przywołuje wspomnienia o dawnych, dobrych czasach mojego dzieciństwa."

Jeśli są jakieś błędy składniowe to można "przerobić" :)
I prosiłbym, by to było przetłumaczone jak najprościej na język angielski ... żeby nie czepiała się nauczycielka że zdania są ułożone na poziomie bardzo zaawansowanym .

Z góry dziękuję:) ;*
Pozdrawiam.. Ja ^^ :)

2

Odpowiedzi

2009-12-08T19:06:11+01:00
Maybe something like this
I am sorry how something bad but am not the best from English :)

"I would like to introduce my the stupidest picture what I have, I despite this like it. Picture this represents me disguised in something on fortune-teller's shape. It by me stands my friend Karolina. Picture be made on dressed -up's ball, when I had about 10 years.Changing for this something I placed on originality... and it was successful probably.It anyway was from what to laugh. Why did then I decide to describe foto ? And just therefore, because it calls remembrance about former, good times of my childhood."
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T21:30:24+01:00
I would like to present my silliest photo what I have, I like them in spite of it. It presents photo in something on form of fairy sorted . My girlfriend, Carolina stands beside I. Photo was made on fency dress party, when I had about 10 .Changing for this something I placed on originality... and it was successful probably. It anyway was from what to laugh. Why did I decide to describe this photo. Because it calls remembrance about former, good times of my childhood.
1 4 1