Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-08T20:01:45+01:00
Rzeszów, dn. 08.12.2009 r.

Aleksandra Bąk
ul. Wojska Polskiego 6B/1
05-220 Zielonka
tel. kom. 999-999-999
Dyrektor
Andrzej Sokołowski
Agencja Marketingowa "CHŁOP"
ul. Malawskiego 1/57
08-164 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze,


Jestem zainteresowany pracą w Agencji Marketingowej "CHŁOP" na stanowisku: specjalista do spraw reklamy. Ofertę otrzymałem w biurze Kuriera Warszawskiego w dn. 8 grudnia 2009 roku.

Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej renoma na rynku. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłem praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjny i samodzielny, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładny i odpowiedzialny, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowy przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem:
ALeksandra Bak
2 5 2
2009-12-08T20:12:03+01:00
Anna Kowalska Bydgoszcz, dn 10 VI 2009r.
ul. Targowa 7/23
85-900 Bydgoszcz
tel. 0 600 000 000

Szanowna Pani
Jolanta Majewska
Dyrektor Hurtowni Żywności
"EKOLAND" w Bydgoszczy
ul. Jurija Gagarina 10
85-900 Bydgoszcz

Szanowna Pani

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam ogłoszenie w "Gazecie Bydgoskiej" z dn 7 VI br. i niniejszym chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko przedstawiciela handlowego.
Ukończyłam Technikum Handlowe przy zespole Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej w Bydgoszczy, dzięki czemu zdobyłam solidne podstawy teoretyczne niezbędne do pracy w zawodzie handlowca.
W czasie nauki dwukrotnie odbyłam praktyki zawodowe w Państwa firmie:
-w drugiej klasie technikum na stanowisku sprzedawcy w sklepie;
- w trzeciej klasie technikum na stanowisku fakturzystki w hurtowni;
Dzięki praktykom miałam okazję poznać Państwa firmę, a w szczególności jej ofertę handlową, strukturę oraz zasady prowadzenia dokumentacji.

Potrafię biegle obsługiwać programy komputerowe z pakiety Microsoft Office oraz specjalistyczne oprogramowanie z zakresu obsługi sprzedaży i prowadzenia gospodarki magazynowej. umiem również obsłużyć kasę fiskalną, kserokopiarkę oraz fax i posiadam prawo jazdy kat.B.

Jestem osobą młodą, ambitną i nie obawiam się ciężkiej pracy. Potrafię tworzyć dobre relacje z ludźmi i zdobywać ich zaufanie. ponadto jestem dyspozycyjna, sumienna, uczciwa i gotowa do pełnego zaangażowania się w pracę.

Moje zainteresowania od wielu lat związane są ze zdrowym stylem życia, a moją -pasją jest pływanie.

Liczę, że zostanę zaproszona na rozmowę i będę miała okazje osobiście przekonać Panią do mojej osoby.


Z wyrazami szacunku,
Anna Kowalska
1 5 1