Odpowiedzi

2009-12-08T20:11:15+01:00
Jak poderwać mena ^^
1. Obserwuj... ale nie prześladuj! Nie łaż za chłopakiem po szkole, tylko dyskretnie podpatruj, gdzie chadza na przerwie i jakie ma nawyki. To bardzo ułatwi ci ewentualny "kontakt"


2. Zagadnij go... ale nie przestrasz. Możesz się przysiąść do niego przy obiedzie (a nuż będzie miał pełne usta, więc nie będzie ci w stanie odmówić;)). Zagadnij go, o co tylko chcesz. Na przykład: że schabowy wielki jak Australia, że zupa zimna itp. itd. Kreatywność mile widziana!


3. Zaimponuj mu... ale nie dołuj! Rozmawiacie już ze sobą?? Nie rób z siebie Platona, Einsteina i nie udowadniaj mu za wszelką cenę, że jesteś mądrzejsza od niego. Koleś tego nie lubi ;). Warto nawet na jego stwierdzenie w stylu : "Jak mi też ziemniak zleci z widelca, to spadnie na podłogę, bo to jest grawitacja", wyjąkać z nabożnym uwielbieniem: "O matkooo! Naprawdę?!" To go mile połechce... ;). Tylko nie rób z siebie kretynki. Po jąkaniu puść oczko, że zajarzyłaś.


4. Kuś i czaruj... ale nie zwalaj z nóg. Posyłaj mu od czasu do czasu znaczące (czyli miłe i naturalne) uśmiechy, mruż oczy i poprawiaj włosy. Niech widzi, że się nieco wdzięczysz. Ale zachęcona jego miłym spojrzeniem, nie rzucaj mu się od razu na szyję.


5. Wypytaj o niego... ale dyskretnie: kolegów, koleżanek, jego kumpli z drużyny szkolnej. Niby od niechcenia, czy jest wporzo, czy jeździ na rowerze? ;) Jakie ma hobby? Zasygnalizuj delikatnie, że mogłabyś być nim ewentualnie zainteresowana. Oni zrobią resztę... To znaczy puszczą mu mimochodem, że jest taka jedna, która...


6. Bądź zawsze obok... ale jakby niewidoczna. Przemykaj za jego plecami, żeby poczuł woń twoich perfum, machnij "hejka" z daleka. Uśmiechnij się na szkolnym apelu i odwróć lekko głowę. Wpadaj na chwilę na jego mecz, po czym kiedy cię zobaczy, zmieszaj się z tłumem. Niech odczuwa twoją obecność, ale bardziej twój brak ;).


7. Zaproponuj coś... ale nie naciskaj. Skoro już rozmawiacie, przełam się i zagadaj na temat fajnej wystawy fotografii, motyli na szpilkach, koncertu zespołu rockowego albo nowego filmu z Willisem. Jeśli chłopak okaże zainteresowanie, bingo! Tak poprowadź rozmowę, aby zaproponował co wspólne wyjście
2009-12-08T23:51:48+01:00