List formalny pomóżcie na jutro muszę napisać:(

W czasie pobytu w Anglii, zauważyłeś/łas ulotkę sygnalizująca zbliżającą się trasę koncertową Twojego ulubionego wykonawcy, ale nie podającą żadnych szczegółów. Napisz list do organizatorów tej trasy. Zapytaj o szczegóły dotyczące:
• rozpoczęcia trasy koncertowej i długości jej trwania;
• miejsca, gdzie odbędą się koncerty i ich przewidywany czas;
• ceny biletów i możliwości ich zakupu;
• możliwości zakupu płyt wykonawcy po koncercie

1

Odpowiedzi

2009-12-08T21:56:52+01:00
Dear sir, I am writing this letter to you, since recently I noticed the leaflet from which I learnt that my favourite contractor had a concert tour, to which I would like myself to go. I would like to know, when a concert tour will start and how many potrwa.Mi ło it would be, if what places I knew in there are concerts. I must absolutely buy tickets, but I don't know how I can do it. Very much I would be satisfied, if I could buy records of this artist. Whether there is a possibility of the purchase, after the concert? I am waiting impatiently for the response and I hope that I will be satisfied. XYZ

Drogi sir,
Piszę do pana ten list, ponieważ ostatnio zauważyłam ulotkę, z której dowiedziałam się, że mój ulubiony wykonawca ma trasę koncertową, na którą chciałabym się iść.
Chciałabym wiedzieć, kiedy rozpocznie się trasa koncertowa i ile potrwa.Miło by było, gdybym wiedziała w jakich miejscach są koncerty. Koniecznie muszę kupić bilety,tylko nie wiem jak mogę to zrobić. Byłabym bardzo zadowolona, gdybym mogła kupić płyty tego artysty. Czy jest możliwość zakupu,po koncercie?
Czekam niecierpliwie na odpowiedź i mam nadzieję, że będę zadowolona.

PAMIĘTAJ O AKAPITACH I UKŁADZIE LISTU.
138 2 138