Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-08T21:06:03+01:00
Najbliższą mi osobą jest mój brat który ma na imię ..... Ma .... lat. Mój brat chodzi do szkoły ..... jest w klasie... Mieszka razem ze mną w ....... Jest średniego/ wysokiego wzrostu. Ma włosy koloru..... Jego oczy są koloru........Mój brat jest/Mojego brata cechuje. sympatyczny / miły / koleżeński / pogodny / uprzejmy / życzliwy / pomocny / optymistyczny / wesoły / radosny /energiczny / łagodny / spokojny / wyniosły / dziecinny / nerwowy / gwałtowny / wybuchowy / kłótliwy / oschły / drażliwy / nietowarzyski.
Bardzo lubię mojego brata nie wyobrażam sobie że mogłoby mi go kiedykolwiek zabraknąć.
1 3 1
2009-12-08T21:06:13+01:00
Ma mocno upięte , gęste włosy . Trudno określić ich kolor . Wydaje się ,że mienią się to blaskiem kasztana , to znów przypominają polewę czekoladową .
Jej duże czarne oczy są przenikliwe . Poważna na ogół twarz emenuje ciepłem i dobrocią . Mocna budowa ciała jest równocześnie proporcjonalna .
Ubiera się na sportowo lub klasycznie . Używa lekkich , tchnących barwą róż perfum . Uwielbia muzykę klasyczną . Zwłaszcza operę . Jest tolerancyjna, wyrozumiała . Cieszy się poważaniem wielu osób w róznych przedziałach wiekowych . To moja Matka
1 5 1
2009-12-08T21:24:38+01:00
Moja babcia mieszka razem ze mną. Pomimo tego,że ma 80 lat jest osobą bardzo żywotną.Potrafi być wesoła kiedy trzeba i poważna innym razem.Dla każdego ma czas na rozmowę i wysłuchanie.W dzisiejszym pędzącym świecie to olbrzymia zaleta.Energi mogli by jej pozazdrościć ludzie, którzy są od niej młodsi.Wszędzie jest jej pełno.Spojrzenie ma takie ciepłe, że mogła by roztapiać lodowce.Uwielbia pomagać naszym domownikom w chwilach zwątpienia.Znajduje dobre rozwiązania, kiedy zwrócę się do niej z jakimiś problemem.Nauczyła mnie nie raz, że zachowanie stoickiego spokoju to podstawa w kryzysowych sytuacjach.Praktycznie każdego dnia korzystam z jej księgi mądrości, którą napisało 80 lat życia.Myślę, że jej pozytywne nastawienie do świata i ludzi sprawia, że jest w tak wspaniałej kondycji psychicznej jak i fizycznej.