Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-05T11:16:49+02:00
Moim zdaniem najbardziej fascynującym miejscem na świecie jest "świat podwodny" i kosmos. Komos, dlatego że nie każdy może go zobaczyć. Jest daleko i jest niebezpieczny. Jest to zupełnie inny świat od naszego. Jet tam inna grawitacja, inny piasek, inne kamienie. Jest to świat pełen zagadek.
Natomiast morza, oceany..jest w nich wiele niezbadanych, nieodkrytych miejsc. Takich dziewiczych. Możliwość zobaczenia, wpłynięcia do starej jaskini, lub zanurkowania pod taflą grubego lodu jest na pewno niemałym wyzwaniem. Jest to na pewno uczucie, którego nie da się opisać. Pomijając miejsca dziewicze.. czy nie byłoby wspaniale popłynąć na głębokość powiedzmy 20m i zobaczyć zatopione koparki i autobus(takie miejsce znajduje się w Zakrzówku). Usiąść na miejscu kierowcy autobusu, albo położyć się w łopacie kopary. Gdy oglądacie film, w którym występują płetwonurkowie i którzy oglądają podwodny świat pełen zagadek i różnych, najdziwniejszych, najbardziej kolorowych rybek, czy nie macie ochoty momentalnie zrobić tego samego? Nie czujecie tej adrenaliny już przez sam ekran. Nie wstępuje w was euforia? Nasza Ziemia jest planetą pełną tajemnic. Jest wiele ciekawych miejsc nawet tam którędy chodzimy. Po prostu trzeba by się zagłębić w świat mikro:)
58 2 58
  • ona
  • Początkujący
2009-09-05T12:47:25+02:00
Dziwny jest świat ponieważ ciągle nas coś zaskakuje, ciągle odkrywane są nowe wynalazki, technika poszła bardzo mocno do przodu jeszcze kilkanaście lat temu telefon komurkowy czy komputer były nie do pomyślenia. Powstaje coraz więcej fabryk, budowli. świat jest bardziej ciekawy choc bardziej zabiegany
53 4 53